anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Strefa mechanika.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Malenki74
#2 Obserwator#

Witam. Mam pytanie dotyczące strefy mechanika, należy zrobić zakupy za minimum 2500 zł. miesięcznie żeby otrzymać 35 monet. W strefie mechanika jest kategoria "elektronarzędzie" i między innymi szlifierki kątowe. Dlaczego nie dodało mi tego zakupu do miesięcznej puli zakupów ??

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
kostas11
#21 Demiurg#

@Malenki74 

Strefa Mechanika – Grupa kategorii Serwisu Allegro związana z tematyką motoryzacyjną w której skład wchodzą kategorie:

a. Motoryzacja > Części Samochodowe

b. Motoryzacja > Części i akcesoria motocyklowe > Części motocyklowe

c. Motoryzacja > Części i akcesoria motocyklowe > Części do quadów

d. Motoryzacja > Części do maszyn i innych pojazdów

e. Motoryzacja > Narzędzia i sprzęt warsztatowy

f. Motoryzacja > Chemia

g. Motoryzacja > Opony i felgi

h. Motoryzacja > Akcesoria samochodowe > Pióra wycieraczek

i. Motoryzacja > Akcesoria samochodowe > Żarówki

j. Motoryzacja > Akcesoria samochodowe > Holowanie

  1. Do sumy wartości zakupów, o których mowa w pkt 7 poniżej, zlicza się wszystkie Transakcje dokonane w kategoriach wymienionych w § 2 pkt 9 a-g, bez względu na ich wartość, jednakże wyłącznie do kwoty nieprzekraczającej 2000 zł.
________
Κώστας
oznacz moderatorów
Malenki74
#2 Obserwator#

§ 2 pkt 9 a-g regulaminu strefy mechanika. Dokładnie podpunkt "e" w którym mowa "e. Motoryzacja > Narzędzia i sprzęt warsztatowy" Do tej kategorii należy szlifierka kątowa, jednakże nie została ona zaliczona do puli kupionych. Oczywiście nie przekroczyłem 2000 złotych

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Malenki74  to musisz się zapytać allegro 🙂 

Przeczytaj regulamin bo tam jest więcej kruczków https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-programu-garazowych-pasjonatow-XEZK1MDX0Fj

  1. Warunkiem otrzymania dodatkowych Monet, o których mowa w pkt 4 powyżej, jest dokonanie co najmniej 10 osobnych Transakcji w danym cyklu rozliczeniowym, w kategoriach wymienionych w pkt 4 powyżej.
  1. Za cykl rozliczeniowy uznaje się miesiąc kalendarzowy.
________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Malenki74 Zawsze jest coś"druczkiem", więc zapytaj Allegro:

oznacz moderatorów
Malenki74
#2 Obserwator#

Mam w listopadzie 5 transakcji zrobionych z czego tylko tą jedną nie policzyło. Dzięki Panowie za podpowiedzi. A możecie mi jeszcze podać jakiś kontakt do allegro? Znalazłem tylko tą stronę tutaj

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów