anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sugestia do zmian na allegro

KrystianK-all
#7 Wielbiciel#

Witam, nie wiem czy temat był poruszany ale jako że allegro family już się zakończyło które ułatwiło mi większość zakupów w domu, głównie prezentów może czas wymyślec coś fajniejszego coś na czym allegro by nie traciło przez konta nie family tylko dołączanie ludzi jak leci. Głównym problemem przynajmniej u mnie są prezenty, oczywiście wiem że mogę założyć drugie konto kupić na miesiąc i olać dany temat. Nie można by podzielic konto na profile np zakładam sobie profil na 3 osoby domowników i do każdego profilu jest przypisane email na ewentualne zakupy?  Oczywiście wiem że dany zakup można ukryć ale ostatnio osoba która miała dostać dany prezent dostała powiadomienie że czeka na nią paczka. Dodam że dany zakup był ukryty, fajnie tylko sie odkrył jak przyszedł kod odbioru do Myślę że takie rozwiązanie byłoby korzystne dla wszystkich. Nikt by nie dodawał jak leci bo dana osoba hy miała dostęp do twojego konta Jeżeli byl już taki pomysł to przepraszam, szukałem ale nic nie znalazłem 🙂 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KrystianK-all dziękuję za Twoją sugestię! To nie możliwe, aby zakup odkrył się automatycznie po otrzymaniu kodu odbioru, być może ktoś poprosił o odkrycie zakupu. 
Czy  mogę poprosić Cię o umieszczenie sugestii tutaj, tylko opisz ją proszę dokładniej, abyśmy wiedziały dokładnie, co masz na myśli czy chodzi o Smart! czy chodzi o codzienne korzystanie z konta przez kilka osób?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

KrystianK-all
#7 Wielbiciel#

Oczywiście już napisze 😉

Nie chodziło o dokładne odsłonięcie zakupu który był odkryty tylko o powiadomienie że paczka jest w allegro box i wysłali kod do odbioru . Dlatego już było widać co ktoś kupił chodz nie było tego w moje zamówienia . 

 

Do rzeczy moja sugestia , możliwość stworzenia profili do danego konta na którym jest allegro smart przez co nikt nie ma wglądu do historii zakupów drugiej osoby a wciąż w jednym domu można robić zakupy " prezenty" tak żeby druga osobą miała niespodziankę . 

Dodatkowe plusy nie musimy czyścić przeglądanych rzeczy przez drugą osobę  , allegro nie sugeruje nam że znajdziemy coś taniej bo szukaliśmy dany produkt wcześniej .

 

Allegro wciąż nie traci bo raczej obcej osobie nikt nie udostępni swojego konta tylko naprawdę będzie to allegro Family . Mam odwieczny problem jak coś kupić w prezencie z jednego konta żeby druga połówka na pewno nie dowiedziała się jaką szykuje jej niespodziankę .

 

Dany profil musiałby mieć swoje pliki cookie i nie sugerować na drugim koncie produktów wyszukiwanych na danym profili . Możliwość podpięcia emaila , nr telefonu . Mam nadzieje że teraz to lepiej napisałem ;)!

oznacz moderatorów