anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[sugestia]Informacja o dłuższym czasie wysyłki

komarpm
#7 Wielbiciel#

Cześć,

 

Mam sugestię, żeby w oknie oferty wyświetlać jakieś widoczne ostrzeżenie, że wysyłka nastąpi za więcej niż np. 2 dni. Kilka razy zdarzyło mi się nie zauważyć, że wysyłka nastąpi dopiero za 5 dni (o przesyłkach z Chin za 30 dni już nie wspominam). Jestem jednak przyzwyczajony, że w 90% przypadków wysyłka następuje w tym samym dniu lub nazajutrz.

Z tego co widzę teraz to informacja w głównym oknie o terminie dostawy czasami się pojawia, a czasami nie. Czasami trzeba kliknąć "DOSTAWA" i dopiero wtedy w prawym panelu pojawia się info, że przesyłka przyjdzie np. za parę dni.

Dzięki i pozdrawiam!

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

komarpm system informuje kupującego ,, dostawa jutro ,, dostawa pojutrze ,, dostaw w ....dzień ,, jeśli sprzedawca uzupełnia numery przesyłek i nadaje w deklarowanym terminie . Jesli sprzedawca nagminne nie wywiązuje się z terminów w jego ofertach nie ma takiej informacji .

oznacz moderatorów

komarpm
#7 Wielbiciel#

Dzięki za odpowiedź. Niestety czasami nie widzę tej informacji, nie wiem od czego to zależy.

Mój przykład sprzed 2 dni. Na aukcji widzę tylko "Dostawa od 6,99 zł". Zastanawiam się, dlaczego sprzedający nie wysyłał jeszcze rzeczy, na których mi zależy. Dopiero dziś wszedłem na stronę aukcji, kliknąłem przycisk DOSTAWA i zauważyłem w panelu, że przewidywany czas dostawy 5 dni...

Gdyby taka informacja o długim przewidywanym czasie dostawy była bardziej widoczna to kupiłbym gdzie indziej.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

komarpm pewnie ma problemy z realizacją w terminie lub nie dodaje numerów przesylek do systemu i przez to nie jest poprawnie weryfikowany .

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

To że pisze "przewidywany czas dostawy 5 dni" nie znaczy że przesyłki nie otrzymasz wcześniej .To allegro sugeruje termin dostawy na podstawie działań sprzedawcy ale często przesyłki takie są również wysyłane w ciągu doby i trafiają do klientów wcześniej ,trzeba pytać sprzedawcę przed podjęciem zakupu.

oznacz moderatorów