anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sugestia poprawy UI wyboru metody dostawy przy zakupach od wielu sprzedawców

jakubadamw
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

w momencie zakupu towarów od kilku różnych sprzedawców, na etapie wyboru metody dostawy mamy możliwość ustalenia różnych adresów/metod dla każdego z towarów osobno. Niestety, przy pośpiechu może się zdarzyć, że kupujący przewinie zbyt szybko i nie zauważy, że tego wyboru można dokonać dla każdego sprzedawcy z osobna. Zdarzyło mi się właśnie to przeoczyć, przez co dwa z trzech zamówień poszły na adres w zupełnie innym mieście, niż tego oczekiwałem (miałem wcześniej zapisany paczkomat w mieście, w którym akurat byłem w podróży i do którego złożyłem zamówienie). Oczywiście, ostatecznie błąd był mój, natomiast dobrze by było, by Allegro zauważyło taką anomalię jak fakt, że ewentualna zmiana nie została dokonana dla wszystkich zamówień, i poprosić o potwierdzenie.

Pozdrawiam serdecznie!

jakubadamw_1-1727524337690.png

 

jakubadamw_0-1727524294915.png

 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

@jakubadamw Nie wiem czy twoja sugestia zostanie rozpatrzona, w zasadzie Allegro nie robi za Ciebie zakupów.

oznacz moderatorów

jakubadamw
#8 Zapaleniec#

@LEW433, a ja nie wiem, co ten „błyskotliwy” komentarz wnosi do tematu. Pracuję 12 lat w branży IT i z doświadczenia wiem, że w sensownych firmach odpowiednie dla danego zagadnienia zespoły cenią sobie sugestie od użytkowników. Jak tego nie rozumiesz, to nie ma przecież obowiązku włączania się do rozmowy.

A czy sugestia zostanie uwzględniona, to oczywiście suwerenna decyzja Allegro.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To gdzie i kto pracuje nie ma żadnego znaczenia i nie tylko tacy jak ty robią zakupy, a odpisałem dlatego ze wiem jak są tu spełniane "życzenia" a jak masz pomysł to tu: 

oznacz moderatorów