anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Szukam pomocy w wypełnieniu wniosku w ramach Programu Ochrony Kupujących

gonia789
#8 Zapaleniec#

Bardzo proszę o pomoc, krok po kroku, aby ktoś mi napisał co robie zle.

Otrzymałam od Allegro wniosek w formie pliku, nie potrafię go wypełnić, a nawet jak już coś mi uda się wpisać, to już zaznaczyć np "x" nie można. Wchodziłam już przez inną przeglądarkę i to samo. Proszę nie śmiać się ze mnie, jestem już osobą wiekową i nie umiem sobie z tym poradzić. A straciłam dość sporą kwotę na Allegro i chciałabym ją odzyskać. Bardzo proszę o podpowiedzi, co powinnam zrobić. Z góry dziękuję za wyrozumiałość. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

konto zamknięte
Nie dotyczy

Jeżeli to plik PDF, to najlepiej wydrukuj, jeśli nie masz jak, to otwórz
Adobe Reader'em (XI lub DC), tam już napewno powinno się udać 🙂

W razie co, zapraszam do kontaktu, pomogę i odeślę ci wypełniony formularz PDF 🙂

oznacz moderatorów

gonia789
#8 Zapaleniec#

Witam, dziękuję za szybką reakcje i odpowiedz. Niestety nie udało mi się z Adobe Reader-em .

Jeśli mógł by Pan mi pomóc to będę niezmiernie wdzięczna.

Tylko jak Pan chce to zrobić ?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Napiszę wiadomość w CW i maila na ten login, podasz mi maila, wtedy napiszę ze swojego, potem podrzucisz mi ten plik pdf do wypełnienia w mailu i dane, ja wypełnię, jeśli trzeba będzie to wydrukuję i odeślę 🙂 oczywiście bez zaufania o dane nie da rady 🙂 chyba, że jakiś znajomek umie zrobić to samo na miejscu 🙂
i nie Pan, to nie urząd 😄

oznacz moderatorów

gonia789
#8 Zapaleniec#

Piękne dzięki za szczere chęci. Już rozmawiałam z sąsiadem i zaoferował się pomóc. jeszcze raz dziękuję. Pozdrawiam 🖐

oznacz moderatorów