anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

szukanie ofert

AUDI-SW
#9 Pomysłodawca#

witam użytkowników mam pytanko  kupujący zwrócił uwagę wysłuchałem go i sprawdziłem  sobie oferty. Wpisałem sobie przykładowo audi a1 zacisk hamulcowy tył i co się wyświetliło 100 stron zacisków wymieszane mix i bałagan vw seat skoda ford takiego mixa dawno nie widziałem czy ta strona allegro będzie już tak funkcjonować to słabo to wygląda utrudnia zakupy wydłuża czas szukania, przecież jeśli wpisuje konkretną markę i model to  powinno się wyświetlać to czego się szuka  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AUDI-SW Cześć. 🙂 Być może pomocne będzie wyszukiwanie według części pojazdu: 

ko_alka_0-1678299270301.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AUDI-SW
#9 Pomysłodawca#

ok to rozumiem , w taki sposób  też można, lecz wpisując w okienku szukaj dany model i to czego się szuka można to zrobić szybko co ma wspólnego golf iv z audi a1 audi to audi a golf to golf  powiązania produktów tez sprawdzałem lampa z nissana x-tril 2019 rok powiązana z nissan premierą z 2005 rok chyba to trochę się nie klei sami klienci zwracają uwagę i dopytują 

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

@ko_alka mam nadzieje, że nie masz nic przeciwko ale mam pytanie lub dwa

Czy korzystasz z platformy allegro do robienia zakupów ?

Jeśli tak to mam drugie pytanie:

Kupowałaś kiedykolwiek części samochodowe ?

Bo coś mi sie wydaje, że nie

Nie dość, że dałaś taką rade, że czlowiek nie zobaczy 80% ofert bo ludzie z tego nie korzystają to jeszcze powinnaś wiedzieć, że "pasuje do" jest pełne błedów. I nie jest to tylko wina sprzedających. Baaardzo często producenci części sami nie wiedzą do czego pasuje dana część i katalogują to z błędami

Dobrym przykladem jest hurtownia inter.... Znaleźć kogoś kto tam kupuje i zawsze mu pasuje do samochodu to jak trafić szóstke w totka. Nawet po VINie mają problemy. Duża hurtownia, z własną marką i źle sprzedaje

Dlatego wlasnie katalog zawsze bedzie mieć błedy tak jak "pasuje do" 

oznacz moderatorów

AUDI-SW
#9 Pomysłodawca#

Tak bardzo dużo ofert jest błędnych katalogowanie ofert od sprzedawcy jest błędem , a wystarczyło tylko ściągnąć model markę rocznik od do i sprzedawca wchodzi w takie okienko sprawdza model i wystawia ofertę a teraz są modele wprowadzone których nie ma zrobił się bałagan nic dodać, nic ująć.

oznacz moderatorów

nokkia24
#9 Pomysłodawca#

Oho słynna wyszukiwarka allegro.W zasadzie cieżko cokolwiek znaleść w każdej kategorii.Kup sobie anodę magnezową przez allegro napewno przyjdzie ci to co zamówiłeś oho

oznacz moderatorów