anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czyja to jest wina ze są takie błędy na stronach że ja nie wiem co kupuję.Allegro czy sprzedawców?

MAMY ROZWIĄZANIE!
nokkia24
#9 Pomysłodawca#

elektryka.jpgrowerowe.jpg

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
az1rael
#21 Demiurg#

Zależy gdzie są błędy 

Sprzedawca ma możliwość edycji opisu oferty oraz nazwy powyżej ceny w ofercie

To co wyświetla się w parametrach oferty i w liście wyszukiwania (nazwa) pochodzi z katalogu allegro

Sprzedawca niby odpowoada za połączenie produktu z katalogiem ale nawet jak zrobi to dobrze że algorytm allegro / bot może mu nanieść poprawki bez informowania go o tym bo uzna że to co sam wprowadził sprzedawca jest złe (sprzedawca ma towar na magazynie to powinien wiedzieć co wprowadza najlepiej) ale bot mu to zmieni bo np 1 osoba co tworzyła produkt w katalogu stwierdziła że wykorzysta ean czyli kod kreskowy prpduktu i stworzy tam na tym kodzie zeataw 3szt towaru i potem bot poprawia wszystkim innym sprzedawcom ich ofertę na sprzedaż z 1 szt na 3 szt i kupujący dostają wścieklizny że zamawiali 3szt w dobrej cenie tzn jak za 1 szt. Ten sam bot potrafi stwierdzić że zdjęcie podróby i oryginału towaru to to samo zdjęcie (nikt nie wie jak to działa ale nie działa) i połączy podróbę z oryginałem a potem kupujący widzi podróbę za 40zł z recenzjami prpduktu oryginalu za 100zł i kupuje bo wszak produkt jakościowo **piiip**isty dostaje podróbę i wścieka się co za badziew dostał. Potem pisze negatywa na produky oryginalny zamiast za podróbe i wszyscy sprzedający oryginał są wkurzeni a chińczyl od tandety się cieszy bo u niego kupują po 40zł a nie po 100zł u innych towar lepszy jakościowo. Mniej więcej tak to działa ...

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

A i masz za niski poziom tzn ze moderacja musi zatwierdzić zdjęcia by ktoś na forum w wątku je zobaczył

oznacz moderatorów
starling_shop
#14 Krzewiciel#

Tytuł po prawej nadaje sprzedawca, tytuł w centralnej części nadaje Allegro wedle swojego uznania.

oznacz moderatorów
nokkia24
#9 Pomysłodawca#

Dobrze wiedzieć że po prawej to to co kupuję a u góry należy zignorować.Bo naprawdę dużo takich aukcji jest. 

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zawsze możesz jak brakuje jasności zadać pytanie sprzedającemu o szczegóły . To że widzisz na stronie to jest pokłosie tworu allegro zwanego katalogiem z którym ani sprzedawcy ani klienci sobie dobrze nie radzą . 

oznacz moderatorów
nokkia24
#9 Pomysłodawca#

Nie chcę tracić czasu na zapytania.Zresztą jednego pytałam to owszem odpowiedział co kupuję ale zajeło to zbyt dużo czasu.Po czym jego "błąd" na stronie nie zniknął więc postanowiłam kupić gdzie indziej. Kiedyś działało to lepiej niż teraz.Teraz są takie byki że omijam takie oferty ze zdezoriętowania.Chyba sprzedawcy powinni mieć wąty do allegro bo tylko tracą klientów w tym mnie.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

I nie zniknie bo co on poprawi to mu zaraz bot katalogu zmieni znowu na źle

oznacz moderatorów
nokkia24
#9 Pomysłodawca#

Trochę nie rozumiem twojej wypowiedzi ponieważ przecież kupiłam u innego sprzedawcy ten sam produkt a u niego góra i bok się zgadzały.

oznacz moderatorów