anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Taka sama kwota w licytacji u 2 licytujących

Martin1251
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20200628-140449_Allegro.jpg

 Jestem drugą osobą od góry, nie rozumiem czy ktoś przebił moją ofertę, czy nie, skoro jest 2xpo 580??? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

Zdjęcie jest ukryte, widzisz je tylko Ty, jednak przewiduję, że osoba wygrywająca licytację złożyła ofertę wcześniej, niż Ty - zobacz daty i godziny. Takie są zasady 🙂

oznacz moderatorów

Martin1251
#7 Wielbiciel#

Czyli nie jest to jakiś błąd? 

Jest tak:

C..........64.     580

M..........1.       580

Tzn ze ktoś ustalił cenę max 580 i ja również, ale że zrobił to wczesniej to w tej sytuacji on wygrywa licytację, jesli nie zaoferuję wyzszej ceny? 

 

 

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Martin1251 otóż to- to nie żaden błąd

oznacz moderatorów

ChristopherS
#1 Nowicjusz#

Nadal nie rozumiem. Dlaczego system w chwili kiedy ja składałem moją ofertę z taką samą ceną jak ktoś wcześniej przede mną ( bo jednak wcześniej) nie przysłał komunikatu „ twoja oferta została przebita” bo przecież kwota którą składam już padła ? 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Martin1251 Tak, w sytuacji gdy dwóch licytujących podaje identyczną kwotę, wygrywa ten, który zrobił to szybciej. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ChristopherS
#1 Nowicjusz#

Nadal nie rozumiem. Dlaczego system w chwili kiedy ja składałem moją ofertę z taką samą ceną jak ktoś wcześniej przede mną ( bo jednak wcześniej) nie przysłał komunikatu „ twoja oferta została przebita” bo przecież kwota którą składam już padła ? 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Martin1251 Jak wejdziesz na tę ofertę przez przeglądarkę, to zobaczysz również dokładny czas (co do sekundy) złożenia ofert.
Widać to kolejna ułomność apki.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów