anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Towar nie wysłany i w między czasie podniesiona cena

bielas505
#1 Nowicjusz#

Witam, powoli zaczynam się martwić o przesyłkę chodzi o części do samochodu które są średnio dostępne kilka miesięcy temu kosztowały komplety po 280zl w środę zamówiłem i opłaciłem je i kosztowało to mnie około 420zl (paczka nawet nie jest przygotowana) powinna dojść w zeszły piątek do mnie dziś sprzedawca podniósł cenę do prawie 500zl i martwię się że dojdzie do sytuacji że sprzedawca faktycznie części nie wyśle i będzie liczył że kupię je jeszcze raz po wyższej cenie, nie kupiłem towaru z błendem cenowym gdyż to była przeciętna cena na tę chwilę (i tak wszystkie ceny są sporo zawyżone gdyż jest dużo podróbek które kosztują tyle co oryginał 2-3mc temu)

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

pinsplash
#21 Demiurg#

@bielas505 Po pierwsze słownik PWN - co to jest interpunkcja i składnia. tego nie da się czytać. Po drugie jaki miał podany czas WYSYŁKI w aukcji. Po trzecie dzwoniłeś? pisałeś do sprzedawcy?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

bielas505
#1 Nowicjusz#

Tak wysłałem wiadomość z zapytaniem, na tę chwila brak odpowiedzi, jedynie informacja potwierdzającą że wiadomość do nich dotarła, co do czasu deklarowanego przez sprzedawcę wynosi do 3 dni roboczych.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@bielas505 jak kupiłeś w środę może jeszcze wysłać dzisiaj...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów