anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Towar nie został wysłany

Client:43533037
#7 Wielbiciel#

Witam. Jeśli zamówiłam towar od kogoś i nie chcą mi go wysłać bo stwierdzili ze sie pomylili w cenie i że nie wyślą mi  towaru bo doszło z ich strony do pomyłki i albo im doplace do zamówienia albo zwrócą mi pieniądze.. Moje pytanie to czy mają prawo tak zrobić ze nie wyślą mi tych rzeczy po cenie jakiej zakupiłam? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:43533037 Wszystko załatwiaj przez Allegro.Niech wyjaśni.Otwórz dyskusję i  domagaj się wysłania:https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

Client:43533037
#7 Wielbiciel#

 Dziękuję tak zrobiłam, chce podkreślić że pare dni wcześniej zamawialam to samo od tego samego sprzedawcy i nie było gadania że zła cena i towar doszedł 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli to nie był rażący błąd w cenie, czyli na przykład nie kupiłeś za jeden złoty towaru wartego tysiąc złotych, sprzedawca ma obowiązek Ci go wysłać. Możesz się tego domagać nawet sądownie. Poproś o pomoc Allegro przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5... W ostateczności wystaw sprzedającemu odpowiedni komentarz z odpowiednią ilością gwiazdek.

oznacz moderatorów

Client:43533037
#7 Wielbiciel#

  Kupiłam za 19 zl a teraz nagle cena to 209 zl.. Wcześniej kupiłam tą rzecz za 19 i doszło bez problemu i nie było gadania że zła cena

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:43533037 A rzeczywiście tyle kosztuje czy teraz aż tak wzrosła. Ale skoro się pomylił to powinien zmienić ofertę.

oznacz moderatorów

Client:43533037
#7 Wielbiciel#

Teraz widzę że zmienili cenę na 209 ale parę dni temu zamawialam za 19 i doszło bez problemu i nikt mi nie pisał ze błędna cena

oznacz moderatorów

Camper_Voyager
#9 Pomysłodawca#

@Client:43533037  Kluczowe w tym wypadku jest to czy towar, który został zakupiony faktycznie kosztuje w okolicach 209 zł. Jeżeli tak to rażący błąd i mogą ci odmówić wysyłki jeżeli przedmiot faktycznie kosztuje w okolicach 19 zł to możesz się ubiegać o wysyłkę. 

oznacz moderatorów