anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Towar w drodze za który kasę wypłaciło POK

MAMY ROZWIĄZANIE!
Toxicialyty
#2 Obserwator#

Witam, miesiąc termu zakupiłem produkt którego nie otrzymałem. Sprzedający w ten sposób postąpił z wieloma kupującymi i dostał blokadę konta. otrzymałem zwrot kosztów z Programu Ochrony Kupujących lecz po tygodniu od otrzymania zwrotu kosztów sprzedawca bez konsultacji wysłał towar. Co w takim przypadku zrobić skoro nie można skontaktować się ze sprzedawcą?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

Najlepiej nie odbierać, oczywiście po otrzymaniu albo wcześniej odstąpiłeś od umowy zakupu. Jeżeli odbierzesz towar musisz zwrócić środki do Allegro otrzymane w ramach POK.

oznacz moderatorów
Toxicialyty
#2 Obserwator#

Właśnie chodzi o to że jeżeli ten towar to faktycznie to to cena była super atrakcyjna i wolał bym kupić go w tej cenie gdyż i tak będę szukał tego towaru w przyszłości i będę zmuszony zapłacić więcej dlatego chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda od strony regulaminu i gdybym chciał zwrócić kasę do allegro i odebrać ten towar zaległy czy nie dosięgnęły by mnie jakieś konsekwencję ?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Toxicialyty Rozumiem, w takim razie napisz do nas tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=6464910c-6c94-4a98-8205-c92e3ce82158&subjectId=460985e0-b... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Toxicialyty
#2 Obserwator#

dziękuję za pomoc wysłałem zapytanie pod podany link.

oznacz moderatorów