anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Trafilem na oszusta, ale on sprzedaje także na Alegro. Co mogę z tym zrobić?

cezjon1
#7 Wielbiciel#

Kupiłam przez **piiip** przedmiot który okazał totalnym złomem a miał być stan bardzo dobry . Sprzedawca nie odbiera ode mnie telefonu nie odpisuje. Po numerze telefonu znalazłem go na Allegro czy mogę go zgłosić tutaj jako nieuczciwego sprzedawcę i co mogę w tej sprawie zrobić? Na **piiip** już zgłosiłem

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@cezjon1 Jeżeli do takiej sytuacji doszło w innym serwisie, nie mamy tutaj podstaw do jakiegokolwiek działania i założeń, że na Allegro będzie tak samo. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@cezjon1 To. że sprzedaje na Allegro nie ma tu nic do rzeczy > zakup był poza Allegro > portal nie będzie interweniował ani upominał użytkownika > ani też działał w sprawie Twojego zakupu.

Jeżeli zakup był na "O" to tam też masz marne szanse > zgodnie z ich regulaminem > jeżeli kupiłaś przez "przesyłki O" to biorą odpowiedzialność tylko za dostarczenie przesyłki > za sprawność zakupionego przedmiotu już nie. Pozostaje Ci tylko dochodzenie swoich praw na drodze sądowej.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Nic tu Ci pomóc nie mogą gdyż sprzedaż była na innym portalu a po drugie to nie ma pewności czy jakościowo podobne przedmioty ma na allegro jak te gdzie robiłeś zakup.

oznacz moderatorów