anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

TWOJA WIADOMOŚĆ DO SPRZEDAJĄCEGO

modex90
#9 Pomysłodawca#

Mam pytanie gdzie znajduje się okno "TWOJA WIADOMOŚĆ DO SPRZEDAJĄCEGO" Chciałem podać jaki kolor, rozmiar itp i przy zakupach tego nie widzę.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

@modex90 Znajdziesz ją na stronie, na której wybierasz dostawę i płatność, tuż nad wyborem rodzaju płatności - nazywa się "ważna wiadomość dla sprzedającego". Jeśli tego nie masz, wyczyść lub zmień przeglądarkę.

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Oczywiście musisz dokonać zakupu. Wcześniej nie zobaczysz tego okienka.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@modex90  jeżeli już dokończyłeś zakup to możesz skorzystać z Pytanie do sprzedającego lub Centrum wiadomości

oznacz moderatorów

modex90
#9 Pomysłodawca#

Dokonuje zakupu płacąc kartą lub przez bank i nie ma wiadomości dla sprzedającego. jest tylko opcja dostawy i okno czy wystawić fakturę. Wczoraj szukałem kupując samochód dla wnuka, dokładnie chodziło o kolor. Kupując folję ochronną na smartfony też nioe można było podać o jakie modele chodzi.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Screenshot_2020-11-16 Allegro pl - Więcej niż aukcje Najlepsze oferty na największej platformie handlowej .png

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@modex90 Jest wiadomość do sprzedającego. Wyczyść lub zmień przeglądarkę. Kliknij Kup teraz i na następnej stronie zobaczysz pole do wpisania wiadomości.

oznacz moderatorów