anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Upadlanie klientów którzy wydają negatywne opinie wobec sprzedawców.

mpuciato
#7 Wielbiciel#

[edycja] 14 marca 2022 21:06

Nie ma to jak przez chwilę poczuć się ważnym, mieć na chwilę władze nad innymi .można wystawic komentarz , uhh jaki jestem wielki, jak mu dowaliłem.
Dobrze ze większość 98% ludzi jest normalnych. Proszę melisę wzasc na stresy, bo przez nieswiecace lampy można zawału dostać.
 
komentarz był w 100% prawdziwy. Kiedy odpowiedziałem sprzedawcy , że jest chamem 
Odpowiedź na zgłoszenie nr "22179210" [ ref:_00D24aE05._5003VNdrpA:ref ]
Zablokowano konto, a pani MARIANNA oczekuje wyjaśnień czemu allegro nie wywiązuje się z ustaleń. 
oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

LEW433
#21 Demiurg#

Regulamin Allegro nie pozwala na takie słownictwo Kiedy odpowiedziałem sprzedawcy , że jest chamem.

oznacz moderatorów

mpuciato
#7 Wielbiciel#

Co w słowie cham jest obraźliwego? To jest cham. I po chamsku zwraca się do klientów. I do tego oszust. nie oddał pieniędzy i obraża bezkarnie klientów.  Tam tekst strozaka u góry jest a potem mój komentarz. Regulamin regulamin jeśli kryje **piiip**ów. Niech przeproszą oddadzą pieniądze i ujebią konto. chromolić wspólników oszusta. 

oznacz moderatorów

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@LEW433 Był swego czasu spór przed sądem, bo jeden polityk nazwał drugiego polityka chamem. 

Sąd jednoznacznie orzekł, że słowo cham do słów obelżywych i niecenzuralnych nie należy i sprawę umorzył.

Wiola
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Wioletta2701 Ale ktoś inny jest innego zdania. Co mi zrobisz jak mnie złapiesz.🤣

oznacz moderatorów

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@LEW433 Osoba, której taki komentarz wystawiono ma prawo być niezadowolona, co nie zmienia faktu, że jeśli była nieuprzejma w stosunku do klienta, to dostała, na co zasłużyła.

Ktoś, kto burzy się, bo dostał negatywa, a nie usiłuje popracować nad obsługą klienta i zmienić swojego zachowania, jest w moich oczach żałosny.

Wiola
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ostatnia moje doświadczenie ze sprzedającym, dzwonię  chce zapytać i .....Pan przerywa i pyta ile bo mu szkoda czasu na rozmowę i co myśleć?🤔 Powinienem kupić, a że nie otrzymałem informacji, to może nie pasować, nie podobać się i zwrot i ...odpowiedni komentarz, ale szkoda mi czasu.🤣

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Wioletta2701  "Był swego czasu spór przed sądem, bo jeden polityk nazwał drugiego polityka chamem. "

Masz rację  tylko mały problem, polskie prawodawstwo nie uznaje precedensów.

Więc  w konkretnym przypadku inny sąd  może orzec odwrotnie i nic na to nie poradzisz, no chyba że będziesz procesować się do końca świata  aż do Trybunału Sprawiedliwości, a  i wtedy może okazać się że wyrok jest bezprawny.

Więc  wyrok sądu tymczasowego Allegro jest jak najbardziej słuszny i wiążący 😂

oznacz moderatorów

mpuciato
#7 Wielbiciel#

Rozumiem, że musi się ta decyzja wiązać z długotrwałym angażowaniem środków moich i allegro.  I żądaniem uwalenia oszusta.

oznacz moderatorów

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@br.  Wiadomo, że nikt nie będzie się kopał z koniem. Nie mniej jednak to fakt, że słowa krytyki można wyrazić piękną polsczyzną, ale w nerwach i w podnieceniu łatwo pada słowo cham, co przy licznych wulgaryzmach jest i tak bardzo łagodne, ale pracownicy Allegro mają prawo mieć na ten temat inne zdanie ☺️

Wiola
oznacz moderatorów

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@LEW433 Allegro nie pozwala na słowa niecenzuralne, ale słowo cham do takich nie należy. Najważniejsze, by opinia była rzeczowa, a człowiek inteligentny będzie wiedział, kto ma słuszność ☺️

Wiola
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@mpuciato Napisz to wszystko jeszcze raz, bo nie bardzo wiadomo o co tu chodzi. Kto tu jest sprzedawcą, kto kupującym, kto jest p. Marianna i co ma z tym wspólnego. Czyje konto zablokowano ? Podaj link do aukcji i dlaczego komentarz był negatywny ?

oznacz moderatorów

mpuciato
#7 Wielbiciel#

sprzedawca [edycja] 14 marca 2022 21:06 napisał"

Nie ma to jak przez chwilę poczuć się ważnym, mieć na chwilę władze nad innymi .można wystawic komentarz , uhh jaki jestem wielki, jak mu dowaliłem.
Dobrze ze większość 98% ludzi jest normalnych. Proszę melisę wzasc na stresy, bo przez nieswiecace lampy można zawału dostać."
Moje stwierdzenie;
komentarz był w 100% prawdziwy. Kiedy odpowiedziałem sprzedawcy , że jest chamem 
Odpowiedź na zgłoszenie nr "22179210" [ ref:_00D24aE05._5003VNdrpA:ref ]
Zablokowano konto, a pani MARIANNA oczekuje wyjaśnień czemu allegro nie wywiązuje się z ustaleń. 
oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@Ziolko39 
Nie da ci ojciec, nie da ci matka
(nie da ci nawet miła sąsiadka)
tego, co da na AG zagadka 🤣

Wg mnie, na tej scenie są trzy osoby dramatu (mpuciato, strażak* z numerem 3212 oraz Marianna):
1. mpuciato, w stanie wzburzenia spowodowanego nieświecącymi lampami (jupiterami?), wystawia niezbyt miły (aczkolwiek w 100% prawdziwy) komentarz kierowany do strażaka (dostawcy jupiterów), czym wznieca pożar na scenie.
2. strażak*, ignorując pożar, wygłasza swoją kwestię (od "Nie ma to jak /.../" aż do "/.../zawału dostać"), w której to kwestii m.in. określa procentowo normalność rodzaju ludzkiego, plasując (domyślnie) mpuciato w grupie dwuprocentowej.
1. mpuciato, w stanie około przedzawałowym, policzkuje strażaka słowem plugawym (i to już jest ostatnia jego kwestia, bowiem po chwili zostaje zawieszony).
3. Marianna (to albo sąsiadka, albo Allegoria 🙃) zamiast gasić pożar, oczekuje wyjaśnień.
1. mpuciato 
(już poza sceną) wygłasza sobie a muzom pytanie retoryczne: "czemu allegro nie wywiązuje się z ustaleń?"

*chyba jednak "stróżak", a nie "strażak"😉, (mea culpa, sory ). 

oznacz moderatorów

Gajendra
#9 Pomysłodawca#

Szymelo pojawiaj się tu częściej!

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@szymela54 Teraz wszystko skumałem. Przedtem czytałem tamten post kilka razy i za nic nie mogłem dojść o co w nim chodzi. Dzieki za przetłumaczenie "z polskiego na nasze"

@mpuciato A niestety słowo "cham" jest słowem zakazanym wg. Allegro. Poza tym jest jednak obraźiwe. Nie wiem czy chchciałbyś, aby ktoś tah się do Ciebie zwracał.

Co prawda kwestia "Miałes chamie złoty róg, ostał Ci się ino sznur"  jest klasykiem ale ......

oznacz moderatorów

mpuciato
#7 Wielbiciel#
  • Po chamskiej interwencji allegro dodałem jeszcze cw.l   i zło...j  To dopiero jest wólgarne, aby mieli porównanie. I zarzadałemk ukarania cha..a
oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@mpuciato Brawo! Owacje na stojąco! Lepszej puenty i dramaturg by nie wymyślił. Ja Ci wróżę wieeelką karierę na tym portalu 😂🤣
I przy okazji sam sobie odpowiedziałeś na pytanie: "czemu allegro nie wywiązuje się z ustaleń?"

oznacz moderatorów

musashi2007
#12 Orędownik#

@szymela54 
Dziękuję :). Dzięki Tobie dobry nastrój do końca dnia murowany.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@mpuciato Czy Ty nie widzisz, że sie jeszcze bardziej pogrążasz. Moim zdaniem to bardzo dobrze, że Allegro usunęło komentarz i zablokowało kogoś kto nie potrafi zachować odrobiny kultury. Czy w pracy do szefa też się tak samo odzywasz ? 

oznacz moderatorów