anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

usunałem z listy zakupów pozycje i chce je przywrócić bo nie mogę dokonac płatności...

blueboy5
#7 Wielbiciel#

usunąłem z listy zakupów pozycje i chce je przywrócić bo nie mogę dokonac płatności...

Dodatkowo od jednego sprzedacy wupiłem aż 10 przedmiotów połączyłem je w grupę i usunąłem...

jak mogę dokonać płatności za kilkanaście przedmiotów jednorazowo, których dodatkowo nie ma na liście kupionych bo je usunąłem 🙂

powinno być opcja przywracania na liste zakupów albo chociażby przywróć nie opłacone do listy zakupów

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@blueboy5 Poproś Allegro o przywrócenie zakupów do zakładki Kupione tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=e9a08961-adcb-41a5-8cd9-142dd478e1fc

Po co to usuwasz? Jeżeli nie możesz zapłacić przez Allegro, zapłać normalnie. Poproś sprzedawcę mailem o numer konta bankowego i wpłać mu zwykłym przelewem za przedmioty z licytacji i jedną wysyłkę. Dane sprzedającego masz w mailu po zakupie. Wpłaty bezpośrednie nie są zabronione.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@blueboy5 Zamówienie z wczoraj, to składające się z 10 różnych pozycji, jest już ponownie dostępne w Twojej zakładce Kupione. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@blueboy5 Czy moze opcja myslenia PRZED usunięciem?🤔

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów