anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usunięcie danych z konta, tak by móc załozyć całkowicie nowe konto

zeronudycom
#1 Nowicjusz#

Mamy jedno konto priv ( ami311 ), pod które chyba niepotrzebnie przypieliśmy konto, które miało być firmowym

( zeronudycom ). P-nie trzeba było zarejestrować całkowicie nowe konto firmowe.

Konto, to jest z ograniczonym dostępem, ponieważ nie możemy wystawiać na nim przedmiotów w Allegro Lokalnie. Wymaga potwierdzenia. Jednak potwiedzenie nie przechodzi, ponieważ chyba bierze pod uwagę konto żony umieszczone p-nie na koncie ami311.

Czy można usunąć konto zeronudycom, tak by móc używać nazwę na ew. nowo utworzonym? Mogę prosić o pomoc?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Nie musisz usuwać na Allegro można mieć więcej kont ale masz tu jak usunąć: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/dane-i-ustawienia-konta/jak-zakonczyc-dzialalnosc-w-alleg...

tu masz kontakt z Allegro w sprawie danych konta: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=6a7ab6d0-2364-4a46-86ff-3aafcca487ab

oznacz moderatorów

zeronudycom
#1 Nowicjusz#

Nie wiem, czy usunięcie danych/konta zeronudycom nie spowoduje usunięcia przy okazji konta ami311, pod które chyba podpięte jest konto zeronudycom.

Nie chcę takiej sytuacji, że konto ami311, które mamy sporo lat zostanie usunięte wraz z usunięciem danych/konta zeronudycom. 

Konto zeronudycom nie ma pełnej aktywacji. Jak przelewm 1,01 zł z konta firmowego, to nie przechodzi aktywacja pełna konta. P-nie spowodowane to jest, że bierze może pod uwagę dane z konta ami311.

Czy ktoś może zajrzeć w to nasze konto ami311 lub zeronudycom i nzobaczyć o co kaman?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@zeronudycom Ale o co dokładnie Ci chodzi? Jak przypięliście pod konto inne konto? Na lokalnie można wystawić z konta prywatnego i firmowego. Na prywatnym trzeba kliknąć link "dotychczasowy formularz", aby wystawiać na Lokalnie. Rozwiązanie umowy na jednym koncie nie powoduje rozwiązania na innym.

AAAA.JPG

oznacz moderatorów

zeronudycom
#1 Nowicjusz#

zeronudycom_0-1642166926806.png

O to chodzi, że jak chce wystawić przedmiot na allegro lokal;nie to mam komunikat jak wyżej.  Aktywacja konta nie przechodzi. Dlaczego? Wyjaśniałem wyżej. Przelew do aktywacji 1,01 robiony jest z konta firmowego. Aktywacja nie przechodzi. 

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Aby wystawiać na Lokalnie trzeba zaznaczyć "dotychczasowy formularz" - jak wyżej na zdjęciu. Aby aktywacja konta przeszła, trzeba zrobić przelew 1 zł z konta bankowego, założonego na identyczne dane, jak dane konta Allegro. 

oznacz moderatorów

zeronudycom
#1 Nowicjusz#

OK.  Dzięki za pomoc. 

oznacz moderatorów