anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usunięcie przypisanego konta pekao

MAMY ROZWIĄZANIE!
tomek71legia
#8 Zapaleniec#

Witam. Domyślnie mam ustawione konto pekao do płatności za zakupione przedmioty na allegro. Myślałem że usunięcie karty pomoże, niestety nie pomogło. Chciałbym aby domyślna płatność była blikiem ponieważ w ten sposób mogę przypadkowo zrobić zakupy albo moje dziecko może nakupować niepotrzebnych przedmiotów. Jak usunąć konto pekao? Tylko nie chce wiadomości typu zablokuj dostęp do aplikacji. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
kostas11
#21 Demiurg#

@tomek71legia nie udostępniaj konta dziecku 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
tomek71legia
#8 Zapaleniec#

Dobrze ale ja też nie chciałbym przypadkowo czegoś kupić, a mając taka płatność ustawioną bez żadnych uwierzytelnien można popełnić taki błąd. Prosiłem o normalne odpowiedzi a nie tego typu. Skoro coś się dodało to pewnie można usunąć. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@tomek71legia Po kliknięciu Kup teraz, na następnej stronie przy wyborze płatności masz zaznaczony domyślny sposób z płatności poprzednich. Przy ramce z płatnością kliknij ZMIEŃ i wybierz inną metodę, inny bank.

oznacz moderatorów
tomek71legia
#8 Zapaleniec#

Nie działa, za każdym razem trzeba w ten sposób zmieniać ponieważ domyślnie przypisane jest konto w pekao. Chciałbym gdzieś głębiej w ustawieniach to usunąć ale nie mogę znaleźć nigdzie takiej opcji. 

oznacz moderatorów
tomek71legia
#8 Zapaleniec#

W końcu doszedłem sam, w zakładce Moje konto, zakupy, allegro finanse, lista moich kont bankowych i tam usuwamy przypisane konto bankowe. Problem rozwiązany. 

oznacz moderatorów