anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usunięte konto sprzedającego. Brak śladu po sprzedającym i ogłoszeniu.

buszmen74
#1 Nowicjusz#

Witam. Dodałam kilka ogłoszeń pewnego sprzedającego do koszyka, dziś sprawdzam koszyk i pojawił mi się komunikat :

,, Niektóre oferty z koszyka są już nieaktualne

Usunęliśmy z Twojego koszka nieaktualne oferty. Zobacz je i wybierz podobny przedmiot: ''

 

Kiedy wchodzę w link oferty wyskakuje mi tylko :

,,Oferta została zakończona''

 

i brak jakiegokolwiek śladu po sprzedającym. Nie ma ani zdjęcia produktu, ani ceny. Proszę o pomoc i wyjaśnienie o co tu chodzi.

Oto przykładowy link:  
https://allegro.pl/oferta/chusteczki-higieniczne-linteo-a200-kartonik-9063758320 

Martwię się, że gdybym dokonała zakupu i wpłaty nie otrzymałabym ani produktu ani zwrotu pieniędzy.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

aurora1968
#8 Zapaleniec#

Gdybyś dokonała zakupu, dane Sprzedającego miałabyś na swoim koncie w zakładce "Kupione" i otrzymałabyś je w wiadomości e-mail. 

Jeśli oferta została usunięta na przykład z tego powodu, że zawierała treści, które naruszają regulamin Allegro, to chyba nie powinna być widoczna po usunięciu. Ale to tylko mój pogląd, nie poparty dokładną wiedzą na temat zasad usuwania ofert. W przypadku poważnych wątpliwości, spróbuj napisać do pomocy Allegro. Zwykle można tam otrzymać odpowiednią informację. W ostatnim czasie jakość pomocy Allegro znacznie się poprawiła. Odpowiedzi przychodzą szybciej niż kiedyś i są znacznie bardziej konkretne.

oznacz moderatorów