anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usuwanie treści z pola wyszukiwania

Profil_12
#7 Wielbiciel#

Witam, od jakiegoś czasu nie jestem w stanie usunąć treści z pola wyszukiwania, tak aby pozostać w danej kategorii bez "filtrowania" treścią w polu wyszukiwania. 

Wcześniej można było znaleźć kategorię w prosty sposób za pomocą wyszukiwarki i usunąć treść z wyszukiwarki dzięki temu mogłem przejrzeć wszystkie produkty z danej kategorii i przejść do filtrowania. 

Czy ktoś wie jak usuwa się teraz treść z wyszukiwarki bez potrzeby powrotu do strony głównej?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Profil_12 Czy mógłbyś pokazać na krótkim nagraniu na czym dokładnie polega Twój problem? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Profil_12
#7 Wielbiciel#

Nie jestem wstanie wstawić nagranego ekranu. Mogę wstawić tylko zdjęcie. Ciekawe że funkcja powróciła bo udało mi się nagrać to co chciałem zrobić wcześniej.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

To tylko kolejne ułatwienie allegro. Czasem jak np wyszukuję danego sprzedawcę i z jego oferty wyszukuję konkretny przedmiot to potrafi przenieść i zamiast od tego sprzedawcy wyszukiwać z całej oferty allegro. Jak cofnę stronę i szukam jeszcze raz to nagle wyszukuje dobrze. Wyszukiwarki robią tu co chcą, a allegro ma to gdzieś... Już nikomu się nie chce tego zgłaszać, bo i tak jak zwykle uznają ze tak ma być. 

oznacz moderatorów