anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

utrudnienia dla kupujących

astap
#8 Zapaleniec#

Chyba pożegnam się z allegro po wygaśnięciu smarta. Zmiany na gorsze zniechęcają do zakupów.

Konkretnie chodzi mi o wyskakujące na pół strony reklamy utrudniające przeglądanie i brak opcji "wyszukaj podobne".

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Knowhere
#21 Demiurg#

@astap "Konkretnie chodzi mi o wyskakujące na pół strony reklamy" - to jeszcze ktoś dziś przegląda neta bez blokera reklam?🤔 Toż to czysty masochizm😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Jest do tego jeszcze filtr alleBlock, ale już go chyba nie aktualizują 😞

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@DarkStoorM No jest i zgadza się, autor coś nie może za niego się zabrać (i przez to niektóre reguły zaczynają bardziej przeszkadzać, niż pomagać).
Najpierw w październiku pisał https://github.com/maciejtarmas/AlleBlock/issues/48 że weźmie się za to w listopadzie, później w listopadzie poprawił na grudzień i... jest już czerwiec, a wczoraj stuknął okrągły rok bez aktualizacji.

Może się weźmie do roboty, gdy trochę osób do niego napisze🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

astap
#8 Zapaleniec#

Nie mam czasu na zabawy w blokery itp.

Chcę po prostu coś szybko załatwić. A tymczasem każda zmiana pod hasłem ułatwienia itp. okazuje się utrudnieniem... 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@astap Skoro nie masz kilku minut czasu na zainstalowanie rozszerzenia do przeglądarki i kliknięcie kilku opcji, to luz, męcz się z tym całym reklamowo-trackerowym syfem:)
Tylko że wiesz, przez to że na strony jest wrzucone tyle tego szajsu, to ładują się one 3-4-5 razy dłużej, niż pozbawione tych jakże "potrzebnych" ficzerów. Pomyśl więc sobie, najlepiej w wolnym czasie, ile w związku z tym faktem marnujesz czasu😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@xyz96 Wypraszasz gościa ?Oni tak gadają a i tak nie odejdą!!!

oznacz moderatorów

astap
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję.

Pracuje Pan/i w allegro?

Myślałem o bardziej profesjonalnej poradzie...

 

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@astap jakiej pomocy od pracownika Allegro oczekujesz, w związku z przedstawieniem swojej opinii? Przyjmuję sugestię i dziękuję.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów