anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Uważajcie na swoje konta :)

Client:103723520
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry 🙂

Otóż sprawa wyglada tak że jest pewien serwer Discord który oferuje konta allegro z waszymi podpiętymi kartami może ktoś tutaj pewnie już padł ofiara tego incydentu. Ale allegro szczerze ma wywalone na to co się dzieje z waszymi kontami. Napisałem na czat allegro, ze coś takiego się dzieje a oni napisali ze proszę to zgłosić na policję. To ja jeszcze mam chodzić z tym na policję a oni nic nie chcą oczywiście robić.

Uważajcie nawet na allegro nie jest bezpiecznie 🙂

 

Tutaj również odpowiedz od allegro w tej sprawie.

Dzień dobry,

bardzo dziękuję za kontakt w sprawie serwera na discordzie.

Jeśli zdecydowałby się Pan zgłosić sprawę na policję, udostępnymi oddziałom ścigania wszystkich niezbędnych informacji. 

W razie dodatkowych pytań proszę śmiało pisać, chętnie pomogę.

Pozdrawiam
// Joanna [edycja]
Zespół Allegro

 

Screenshot at Dec 14 13-16-35.pngScreenshot at Dec 14 13-16-44.pngScreenshot at Dec 11 20-03-34.png

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

OPie pokręcony, nie ocenzurowałeś loginów i haseł, ogarnij się xD

oznacz moderatorów

Client:103723520
#8 Zapaleniec#

Każdy ma dostęp do tego więc nie widzę większego sensu i tak pewnie już są zmienione hasła. 

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@Client:103723520 Hasła wyglądają na typowe hasełka z wycieków wypróbowane na Allegro. Szczerze nie jest to nic niesamowitego. Allegro powinno monitorować wycieki haseł i informować użytkowników o potencjalnej możliwości włamania na konto.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103723520 Wasze dane są w Allegro w pełni bezpieczne. Rekomendujemy posiadanie różnych haseł do poszczególnych serwisów a w szczególności odrębnych haseł do skrzynek mejlowych i powiązanych z nimi kont w innych serwisach (jak np. do konta Allegro).

Jeśli masz podejrzenia, że ktoś nieuprawniony miał dostęp do Twojego konta, prosimy skontaktuj się z nami przez ten formularz, pomożemy: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?subjectId=ec9905e9-a9a8-426c-bf03-7ba11858f2f6 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@ko_alka "Wasze dane są w Allegro w pełni bezpieczne."

Właśnie widać, jak są bezpieczne. Od jakiegoś czasu regularnie pojawiają się wątki na temat włamań na konto. Chcecie mieć w korpo wizytę smutnych kontrolerów od RODO? Morele zobaczyło, jak to fajnie jest.

oznacz moderatorów

Client:103723520
#8 Zapaleniec#

Najlepsze jest to że ludzie tam maja na allegro pay po 2000 zł i wydają sobie ludzie normalnie to XD

oznacz moderatorów

Client:103723520
#8 Zapaleniec#

Właśnie widać po wpisach jak bezpieczne ze sobie wydają pieniądze z ich kart, allegro pay 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Bezpiecznie tu nigdy nie było i pewnie nie będzie , kartę od konta odpiąłem już dawno temu .

Jako przedsiębiorca przyzwyczajony jestem do telefonów od rożnych firm , pseudofirm itp.

 ale jedna rozmowa z ostatnich dni przykuła moją uwagę , a czytając ten wątek odświeżyła się w pamięci , krótko trwała .....

Telefon , odbieram i przedstawiam się jak zwykle , w słuchawce również słyszę imię i firmę / edycja /, aaa... se myślę znowu jakiś naciągacz , jak zwykle pytam skąd ma mój numer telefonu , odpowiedź brzmi ,, Z ALLEGRO ,, HMMM. ... MÓWIĘ ,, OD PEWNEGO   czasu allegro nie udostępnia numerów tel. sprzedających przed sfinalizowaniem transakcji 😁 ....... w słuchawce sygnał przerwanej rozmowy .

oznacz moderatorów

Client:103723520
#8 Zapaleniec#

Dokładnie nigdzie już nie jest bezpiecznie więc lepiej nie podpinać nigdzie swojej karty nawet gdzie "niby jest bezpiecznie" allegro..

oznacz moderatorów