anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Uwaga. Kolejny oszust na Allegro !

Samanev
#7 Wielbiciel#

Nie wiem czy to właściwe miejsce ale chcę zgłosić użytkownikom serwisu aby nie kupowali żadnych przedmiotów z konta [edycja] . Osoba te wystawiła szereg przedmiotów nie należących do niego w celu wyłudzenia pieniędzy od potencjalnych kupujących . Część przedmiotów należy do kolekcjonera z Łotwy których zdjęcia wystawiał nie dawno na innych portalach a które zostały wykorzystane nielegalnie przez tego użytkownika . 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@Samanev masz wyrok sądu na nazywanie kogoś oszustem ? to uważaj 😞 

A jak masz takie podejrzenia napisz do allegro zweryfikują to !

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Samanev
#7 Wielbiciel#

Dzięki . Tak zrobię !

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Samanev podaj link gdzie są te zdjęcia udostępnione, bo przeszukałem neta i nie znalazłem identycznych na innych stronach czy portalach, ale fakt konto jest świrze 🙂

A może to on tu sprzedaje ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Samanev
#7 Wielbiciel#

Witam . Część przedmiotów ze zdjęć należy do [edycja]( na portalu [edycja]) z Łotwy . Przedmioty wystawione są na portalu MeWe na grupie Grenades and Ordnance of the 20 th century oraz na kilku innych . Wczoraj temat został poruszony na czacie tej grupy przez właściciela tych fantów . Potwierdził że nie ma konta na allegro i nie udostępnił nikomu tych zdjeć w celu sprzedaży . Po prostu jakaś menda skopiowała zdjęcia z kilku grup , chce wyj..ać ludzi na kasę i zniknąć . 

oznacz moderatorów

Samanev
#7 Wielbiciel#

Poza tym część zdjęć których użył znajduje się na facebooku na profilu [edycja] . Przedmioty Mariusza które chce sprzedać oszust to między innymi moździerz 8 cm , pocisk stielgranate 41 oraz 2 pociski do armaty 15 cm SFH 18 . 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Samanev Cześć 🙂 To jest forum publiczne i nie możesz tutaj zamieszczać danych osobowych sprzedającego, którego uważasz za podejrzanego.

Czy znalazłeś jakieś konkretne oferty na Allegro, które Cię zaniepokoiły? Je możesz nam zgłaszać.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Samanev
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry . Podejrzane oferty zgłosiłem wczoraj i mam nadzieję że ktoś na poważnie zajmie się tym tematem. Jeśli oferty pomimo zgłoszeń nie zostaną usunięte to polityka Allegro niestety wspiera tego typu krętaczy. Nie mogę podać publicznie danych właściciela przedmiotów ale oszust może upubliczniać nie swoje zdjęcia i próbować sprzedać towar którego nawet nie ma fizycznie na terenie Polski . 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Samanev Jeśli je zgłosiłeś, to zostaną zweryfikowane i podejmiemy odpowiednie kroki. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów