anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W FILTRZE ZNIKNĘŁA OPCJA - UŻYWANY I DRUGA OPCJA - ROZMIAR !!!

garbus26
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
65 ODPOWIEDZI 65

brakestop
#15 Entuzjasta#

Konia z rzędem temu,kto wyjaśni dlaczego nierówne tratowanie i dyskryminacja doprowadza do tego, że jedni mogą, inni nie mogą.

@Winter83 współczuję. pedalnica.jpg

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
50% kupujących nie czyta... kolejne 30% czytać nie umie, 15% czytać nie chce...
oznacz moderatorów

Winter83
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry,kiedy wróci przycisk "rozłącz oferty"? 

Przez jego brak ,nie da się niczego normalnie wyszukiwać i kupować.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@Winter83 

Nie istnienie jakaś data podana przez Allegro. Z moich informacji, zdobytych na webinarach, Allegro dąży aby to zostało wprowadzone na stałe.

oznacz moderatorów

gogeton
#7 Wielbiciel#

jak w temacie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak jak połączyłeś ale niektórzy już nie mogą, tak już musi być, to dzięki Allegro tak jest, dla twojego dobra.

oznacz moderatorów

gogeton
#7 Wielbiciel#

aha, a jakie inne serwisy aukcyjne nie łączą aukcji które są warte przesiadki?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

LEW433_0-1649703705330.png

 

oznacz moderatorów

Drufii
#8 Zapaleniec#

Nie mam takiego przycisku.

Dodatkowo znikło wyszukiwanie w opisach.

Nie da się z tego teraz korzystać.

Znalezienia najlepszej oferty np proszku Vizir wymaga przeklikiwania się przez jakieś niejasne sortowania...

Najlepiej brać pierwsza podsuniętą ofertę pod nos? WTF

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Drufii Opcja wyszukiwania w opisach powinna powrócić po wyczyszczeniu plików cookies w przeglądarce. 

oznacz moderatorów

Drufii
#8 Zapaleniec#

Po wyczyszczeniu ciasteczek pojawia się do czasu zalogowania na konto.

W trybie incognito jest opcja wyszukiwania w opisach.

oznacz moderatorów

Sh4DoV
#2 Obserwator#

Da się wypisać z grupy testowej? Chce mieć możliwość sortowania wg. czasu do końca licytacji nie tylko po wylogowaniu z konta

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Sh4DoV Nie chcesz być "wybrańcem"?😁

oznacz moderatorów

Sh4DoV
#2 Obserwator#

"Wybrańcowi" przydałby się przycisk do zgłaszania feedback'u dla takich zmian 😜

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@Sh4DoV Gdzieś moderator forum wspominał, że na końcu przychodzi ankieta na maila czy jakoś tak.

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@Sh4DoV Nie da się, klienci są zmuszani do korzystania z tego.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A to jest kupujący.😁

oznacz moderatorów

trbn
#7 Wielbiciel#

Przez 21 lat przeżyłem wiele "nowości" w Allegro ,ale takiej się nie spodziewałem. Nie wiem co autor tego pomysłu miał na myśli,ale może niech sam sobie to potestuje. Niech wpisze w opcjach licytacje ,kwotę i sortowanie po najnowszych i co mu wyjdzie ....... Glupoty..... Nic nie działa... Ani kwota licytacji ani najnowsze oferty. Już nie zobaczymy ile zostało do końca pojedynczej aukcji. Mam zmienić po 21 latach konto żeby znikl mi ten bug...🤔 To jest po prostu chore.

oznacz moderatorów

laama
#3 Debiutant#

Mam podobnie. 20 lat korzystania z Allegro i taka niespodzianka że nie można rozłączyć tych samych ofert. Baaardzo wkurzające. I najlepsze że Allegro ma na to niezadowolenie klientów wywalone! Rozmawiałem z ich konsultantem na WhatsApp i tak ma być bo mają testy. Żenada takie podejście!!!

oznacz moderatorów

pan_za
#8 Zapaleniec#

Od 2 miesięcy się boksuje o ten widok. Na razie zawziąłem się i nic nie kupuję od ponad 2 miesięcy oraz wypowiedziałem Smart. Wymieniłem z nimi już chyba kilkanaście maili, ciągle ta sama śpiewka, że tety trwają, że to decyzja wewnętrzna, że nie ma możliwości usunięcia mnie z testu. Wk.urf totalny. 22 lata mam konto i tak samo zastanawiam się czy nie założyć nowego. Trochę szkoda, ale to jest po prostu jeden wielki rzyg to sortowanie, wyszukiwanie i niemożność rozłączenia ofert.

oznacz moderatorów

sklep_solpio
#12 Orędownik#

Gdzieś już napisałem o tym, może róbcie sobie testowanie na serwerze zewnętrznym...

oznacz moderatorów