anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jakich godzinach nadania jest paczka w weekend?

_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#

W jakich godzinach nadania jest paczka w weekend?Czy tylko od piątku czy np od czwartku wieczorem?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@_KANCELARIA_ Zgodnie z informacją, podawaną przez InPost, paczka musi być nadana w piątek do godziny granicznej określonej dla danego kodu pocztowego.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#

Nie jasne jest dla mnie czy jak nadam dzisiaj to będzie paczka w weekend czy nie. A jeśli nadam w piątek o 12 to będzie?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_KANCELARIA_  a jak nadajesz ? smart, allegro napisz więcej bo to wszystko ważne ?

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#

I kupujący i ja mam smart. Sprzedaż przez allegro nie lokalnie. kiedy mam nadać czy dzisiaj czy jutro czy wieczorem czy o 12 żeby się załapać na weekend bo nie zawsze mi się udawało.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_KANCELARIA_ a drukuje Ci etykietę z czarną górą, to są paczki weekend w smart 🙂 możesz nadać dziś i jutro ale do godziny granicznej, w paczkomacie ( sprawdź na stronie https://inpost.pl/godziny-odbiorow godziny do której paczka zostanie wyjęta ) lub jak masz odbiór przez kuriera to bez różnicy, jak odbierze dziś to dostawa pewnie jutro czy jutro będzie w sobotę w doręczeniu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#

Odbiory mam do 15-stej i już były....Może rozłożę to na czynniki.....czyli nadaję dzisiaj po 15-tej i wychodzi czarna? Nadaję jutro do 15-tej też czarna? Nadaję w sobotę do 15-tej. Też czarna?

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_KANCELARIA_ paczki nadane do piątku do godziny granicznej, będą doręczone w weekend 🙂

Etykiety czarne wychodzą czwartek - piątek ale muszą być nadane najpóźniej w piątek do określonej godziny co by wyjechały 🙂 w Sobotę nie nadaję wiec nie wiem czy są czarne czy nie ale i tak nadanie musi być do piątku 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@_KANCELARIA_ 

A dlaczego w sobotę miała by być czarna. Liczy się godzina w piątek, odebrania przez kuriera zgodna z kodem pocztowym. A czy w piątek jest jakaś godzina od której przestaną się robić czarne to nie wiem. Zapytajmy.

@InPost 

oznacz moderatorów

_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#

Czyli   zamówię i wydrukuję dzisiaj i nadam dzisiaj i będzie w weekend. Jak nie będzie i wyjdzie jasna to klient się obrazi bo nalegał, żeby była w weekend.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@_KANCELARIA_ 

No ale teraz na 100 % będzie czarna. Oczywiście mówimy o wysyłce Allegro Paczkomat InPost (nie pamiętam czy musi być SMART). Jak kurier ją odbierze, nie ważne czy od Ciebie czy z paczkomatu to będzie jutro (jakieś 9X procent). Jak ją nadasz jutro to będzie do odbioru w sobotę. Finalnie. Ma odebrać czarną etykietę kurier do godziny wg kodu pocztowego w piątek!

oznacz moderatorów

_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#

Nadałem dzisiaj rano i była czarna.

oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

Czarne etykiety muszą być utworzone od 00:01 w czwartek do 23:59 w piątek. Oczywiście tylko w smarcie.

oznacz moderatorów