anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jakich wypadkach mogę wystąpić o rekompensatę w programie ochrony kupujących?

robertd_2007
#7 Wielbiciel#

Kupiłem 1 czerwca 2022r. akumulatorową mini piłę łańcuchową (t.....), po tygodniu popsuł się jeden z akumulatorów a wczoraj przestała działać piła. Sprzedający oferuje rabat na zakupy 20%. Mnie interesuje rekompensata za kupno bubla. Co mogę zrobić?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

br.
#21 Demiurg#

@robertd_2007   Reklamację musisz zgłosić pisemnie,  albo mailem albo jest taki odnośnik w  Moje zakupy  nazywa się Zgłoś problem z zakupem.

Opisujesz problem następnie odsyłasz piłę kupującemu, na razie odsyłasz na własny koszt.

Zgodnie z zasadami sprzedający ma prawo naprawić piłę bądź  wymienić na nową,  Zaproponuj żeby od razu zwrócił pieniądze, ale ma prawo dostarczyć naprawioną więc się nie upieraj.

Jeżeli piła zepsuje sie ponownie masz prawo żądać  zwrotu  pieniędzy wraz z kosztem wszystkich przesyłek. Jeśli będa problemy możesz ponownie tutaj zapytać o radę

O rekompensatę z POK  możesz wystąpic dopiero wtedy gdy sprzedający nie wymieni piły bądź nie zwróci pieniedzy.  To trochę musi potrwać.

Nie zamykaj rozpoczętej "dyskusji" dopóki nie będziesz całkowicie usatysfakcjonowany.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Błąd,  piłę odsyłasz sprzedającemu oczywiście.... 😧

oznacz moderatorów