anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jakim okresie czasu otrzymam zwrot pieniędzy gdy sprzedawca otrzymał mój zwrócony zakup ?

Client:103814533
#1 Nowicjusz#

Zwróciłam paczkę, na moim koncie pisze całkowity zwrot pieniędzy lecz nic nie wpłynęło na moje konto 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

komis-bell
#21 Demiurg#

Zgodnie z przepisami -  do 14 dni od dnia zgłoszenia zwrotu. 

oznacz moderatorów

Alb_allegro
#2 Obserwator#

A zgodnie z informacjami stąd: allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zasady-zwrotow-i-reklamacji/kiedy-i-jak-dostaniesz-zwrot-pieniedzy-od-sprzedajacego

Sprzedawca ma od 2 do 7 dni w przypadku zwrotu - jak to w końcu jest?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Alb_allegro Tak piszę Allegro i z pewnością, ale zgodnie z prawem powinien niezwłocznie ale ma max14dni.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sprzedający po odstąpieniu od umowy zakupu-zwrocie ma środki zwrócić niezwłocznie ale wg prawa ma 14dni max od chwili odstąpienia od umowy zakupu a nie otrzymania zwrotu.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

system allegro przelew zwrotny może mielić do 2 dni w ekstremalnych przypadkach jak się coś im wykrzaczy 4dni

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Tutaj sprzedawcy dzielą się na dwie grupy. Grupa A pięknie zwraca praktycznie tego samego dnia co otrzymała paczkę. Zawsze pieję im piękne komentarze opisowe, bo zasługują. Grupa B to cwaniacy którzy nie wyrabiają się ze zwrotem 2 tygodnie. Po upłynięciu terminu zakładasz takiemu dyskusję i nagle o ile jest w tygodniu i w  godzinach pracy to kasa się odnajduje w godzinę. Z tymi przestałam mieć litość i daje tylko jedną szansę bo każdy może mieć wpadkę ale przy pierwszej recydywie leci negatyw. Najlepsze jest to, że nie stać ich na zwroty w terminie ale często potem proponują gratisy za zdjęcie komentarza, to dopiero jest komedia i bądźmy szczerzy psują opinie wszystkim wiec już litości nie mam. 

Generalnie po zwrocie powinnaś najpierw mieć wiadomość na maila. Kasa wraca tam skąd przyszła, czyli np płatności pay szukasz na pay a nie w banku itp...

oznacz moderatorów