anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W oknie Dostawa i płatność nie ma monet do wyboru

MAMY ROZWIĄZANIE!
magda96Q
#7 Wielbiciel#

Chciałam złożyć zamówienie i użyć do tego zakupu monet. Jednak po przejściu do zakładki Dostawa i płatność na samym dole nie mam możliwości wymiany monet na kupon tak jak zawsze. Czy jest jakiś powód dlaczego nie mogę dokonać zakupy z użyciem monet?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

@magda96Q Może próbujesz kupić w kategorii w której nie da się skorzystać z monet:

lew433_0-1618174825189.png

 

oznacz moderatorów
magda96Q
#7 Wielbiciel#

Produkty nie są w żadnej z tych kategorii. Dodatkowo zauważyłam że znika opcja allegro pay. Natomiast gdy testowo próbowałam z innym sklepem - tu nie ma tego problemu i kupony można wybrać.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@magda96Q Czyli coś z sprzedawcą?( jak nie z kategoriami wyłączonymi) Nigdy nie spotkałeś się z czymś takim. Zapytaj rano na czacie :https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Nic ze sprzedawcą, nic z kategoriami. Nie ma potrzeby pisać na czacie, wystarczy mnie zapytać 🙂

Przed nawiasem spacja, poza tym "ze sprzedawcą",  a nie "z sprzedawcą". Dlaczego nie potrafisz tego zapamiętać? Gdybyś stosował się do tych porad, twoje posty wyglądałyby znacznie lepiej.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@magda96Q Aby pojawiła się możliwość wymiany monet, zaznacz wcześniej płatność z góry przez Allegro Finanse, czyli szybki przelew, Blik, karta płatnicza.

oznacz moderatorów
magda96Q
#7 Wielbiciel#

Faktycznie, dzięki. Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło, żeby płatność nie była od razu zaznaczona, nie zauważyłam tego.

oznacz moderatorów