anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W trakcie zakupu nie podałem numeru paczkomatu do którego ma być dostawa, jak to zaktualizować?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Jarsa
#8 Zapaleniec#

Czy jest opcja zeby to teraz zaktualizowac?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
xyz96
#21 Demiurg#

Wybrałeś paczkomaty i system puścił bez podania lokalizacji? Zapłaciłeś? W Allegro już tego nie zmienisz, kontaktuj się ze sprzedawcą.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

Wybierając dostawę musisz wybrać inaczej się nie da, a jak często zamawiasz to masz domyślnie zaznaczony, sprawdź na karcie zamówienia co jest 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Jarsa
#8 Zapaleniec#

Eech w dwoch zakupach przez nieuwage wybralem InPost kurier zamiast InPost paczkomat, ale faltycznie przy trzecim zakupie numer paczkomatu przypisal sie automatycznie. Dziekuje za odpowiedzi !

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Jarsa dobrze, że wszystko się wyjaśniło 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
__RPM_
#14 Krzewiciel#

W allegro masz domyślnie wybrany paczkomat do którego wysyłałeś wcześniej.

Początki paczkomatów były bardzo trudne, zwłaszcza przed świętami. Do mnie zazwyczaj w dniu zakupu docierała informacja przez sms że paczkomat może być przepełniony i czy na pewno chcę czekać aż się zwolni a może jednak wolę jechać do innej dzielnicy po moją paczkę bo może tam będzie wolne miejsce. W sms była mozliwość zmiany paczkomatu Inpost lub wybrania innego z przysłanego linku na stronie operatora.

 

Kończyło się zawiezieniem mojej paczki do jakiegoś punktu odbioru w osiedlowym sklepiku po drugiej stronie miasta gdzie stało się w kolejce po odbiór.

 

oznacz moderatorów
Jarsa
#8 Zapaleniec#

Tak ok, spotkalem sie i z takimi powiadomieniami, ale poki co nie mailem z tym problemow,  jest w porzadku 🙂

oznacz moderatorów