anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wadliwy towar brak kontaktu ze sprzedającym problemy z reklamacją

Client:64468763
#7 Wielbiciel#

Kompresor 250PSI 12V/230V Snake . kupiony od użyktownika [edycja]. Produkt nie zgodny z ofertą . Sprzedający wysłał niekompletny towar , brakowało adapterów . Unikał kontaktu i nie chciał ich wysłać , wejście 220V w kompresorze nie działało i została złożona reklamacja za którą musiałem ponieść koszty przesyłki , ponieważ sprzedający nie chce oddać pieniędzy zarówno za przesyłkę jak i za komprsor wadliwy . Po rozpatrzeniu reklamacji sprzedający wysłał podobny ale inny kompresor i okazało się , że w nim też nie działa to wejście 230v . Kontaktu ze sprzedającym nie ma żadnego , nie odpisuje na e-maile , nie chce podać numeru kontaktowago . Numer jaki ma podany w allegro jest nieaktywny . Nie ma z nim żadnego kontaktu ! OSZUST !!! 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:64468763 Kontaktuj się w Dyskusji https://allegro.pl/dyskusje/nowa ma obowiązek odpowiedzieć w ciągu 24 godzin w dni robocze. Po tym czasie poproś tam o pomoc pracownika Allegro.

Domagaj się odbioru od Ciebie tego drugiego kompresora, także wadliwego lub sam odeślij. W takiej sytuacji, jeśli sprzedawca nie może dostarczyć towaru zgodnego z opisem, należy Ci się zwrot wszystkich kosztów, także kosztów odesłania. Jeżeli sprzedawca dośle właściwą rzecz, powinien także zwrócić Ci wszystkie koszty reklamacji, jakie poniosłeś.

oznacz moderatorów