anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wczoraj kupiłem okazyjnie narzędzie za 762zł, dzisiaj sprzedawca chce anulować sprzedaż.

PCSE-PL
#7 Wielbiciel#

Witam 

Wczoraj kupiłem okazyjnie narzędzie za 762zł i zapłaciłem, dzisiaj sprzedawca chce anulować sprzedaż. Czy sprzedawca może anulować sprzedaż? Ja nie chce tej anulacji tylko narzędzie.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Nie może, ale jak zwróci Ci środki to Allegro nic mu nie zrobi. Możesz pójść do sądu.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@PCSE-PL a powód ? może błąd w cenie, jak powoła się na to to nie wiele zrobisz 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

PCSE-PL
#7 Wielbiciel#

No pewnie że cena bo była niższa o koło 80%. Ale potraktowałem to jako super okazje.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Więc po okazji!

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@PCSE-PL cena niższa o 80% sąd cię zaora jak pójdziesz z tą sprawą do sądu, wyda orzeczenie że powinieneś być świadomy że cena za jaką kupujesz stanowi ułamek wartości ceny towaru na rynku. Sprzedawca może anulować zamówienie powołując się na błąd oświadczenia woli tzw ewidentną omyłkę co zostało ujęte w kc

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@PCSE-PL Pozostaje Ci iść do sądu > ale i tam "marne szanse" jak się powoła na rażący błąd w cenie i odda Ci wpłacone pieniądze > odpuść sobie > nie udało się skorzystać z okazji.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@PCSE-PL Nie zważaj na podpuszczanie do dyskusji (awantury) > jeżeli sprzedający odda Ci kasę to niczego nie ugrasz, a tylko stracisz nerwy > takich wątków było na AG mnóstwo > nikomu nie udało się otrzymać > a słowa o jakiejś "pożyczce" możesz od razu traktować na równi z tym jak Ci napisze "widziałem Elvisa na przystanku" > to tylko zwidy i urojenia > kto rozsądny połaszczy się na 760 zł na kilka dni > paranoja widoczna na odległość.

Żadne AP Ci nie przysługuje > szkoda Twojego pisania > odpuść sobie > będziesz miał mniej stresów > zaraz Ci ktoś napisze, że to rady sprzedawców > tak oczywiście > ale doświadczonych > którzy wiedzą jak to działa > ja też miałem takie przypadki pomyłek w cenie > też odmawiałem sprzedaży > Tylko ten się nie myli, co nic nie robi.

oznacz moderatorów