anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wezwanie do zapłaty intrum

Madziaogrodnik
#7 Wielbiciel#

Witam, dzisiaj dostałam SMS o uregulowanie kwoty 102.81 zł. Wystawiałam przedmioty na allegro lokalnie ale to w czasie pandemii jeszcze. Później w ogóle nie korzystałam z Allegro. W SMS ani w mailu nie jest nic napisane za co jest opłata. Jedynie kwota, numer iban i ostrzeżenie o procesie sądowym. W momencie wystawiania przedmiotów na allegro lokalnie usługa była bezpłatna dopiero w styczniu i w lutym naliczyli jakieś opłaty? Czy muszę to zapłacić? W jaki sposób skontaktować się z Allegro drogą inną (szybszą) niż mail. Muszę uiścić opłatę do jutra (07.04.2023). Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Madziaogrodnik wszystko zweryfikujesz tu -https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/rachunki/rozliczenia-z-allegro po zalogowaniu na konto , którego dotyczy windykacja . 

Możesz tan również zrobić szybki przelew .

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Madziaogrodnik ale odsetki i tak pewnie trzeba będzie zapłacić.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Madziaogrodnik kwota jaka widoczna jest w tej zakładce jest inna (99,70 zł). Z powodu braku wpłaty zostały doliczone odsetki. W tej sytuacji powinnaś skontaktować się z Intrum, aby to wyjaśnić. Nie są to opłaty związane z wystawieniem ofert, ale również z wypłaconymi rekompensatami dla kupujących. Przesyłam dane kontaktowe do Intrum:

Obsługa bieżąca: 717 339 836 
E-MAIL: allegro.pl@grupaintrum.pl

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów