anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

więcej FILTRÓW !!! nieprzymusowe katalogowanie, Problemy w kategorii KONSOLE

overstyle
#9 Pomysłodawca#

Kolejny dział w którym przyszło mi poszukiwać sprzętu, mianowicie konsole.

Jak wchodzisz w podkategorię pad dla playstation 5, to masz setki ofert części, ładowarek i tym podobnych rzeczy totalnie mnie nie interesujących i ni jak możliwych do odfiltrowania aby ułatwić poszukiwania, dajcie filtr PAD.

Kolejny problem, dział z konsolą .... jak wielkim problemem musi być dodanie więcej niż filtr wersja digital czy cd (choć sprzedający mają duże z tym parametrem problemy i konsole źle klasyfikują prawdopodobnie przez narzucone KATALOGI gdzie sprzedający klika byle co oby tylko udało się ofertę wystawić ..... o katalogach za chwilę)

gdzie filtr, konsola zawiera 1,2,3, więcej padów

gdzie filtr, konsola posiada gry

kilka lat temu kiedy królem było ps3 takie filtry były

gdzie filtr model konsoli, cfi 1016, 1116, 1216 ..... i tutaj wracamy do katalogów

sprzedawcy nieświadomi co sprzedają bo nie chce im się przeczytać oznaczeń konsoli klikają byle jaki katalog

i sprzedają 4 letnią konsolę jako najnowszy model cfi1216 ....

w opisie tego nikt nie prostuje, 

Przez to co Allegro wydaje się słuszne i właściwe (bo się nie znają, bo nie siedzą w temacie, bo nie kupili jak ja konsoli oznaczonej w tytule i parametrach jako 1216 a przyszła starsza i teraz są problemy) dla innych jest zmorą i utrapieniem trwającym już 2 tygodnie

NIE PODOBA MI SIĘ BRAK FILTRÓW

NIE PODOBAJĄ MI SIĘ KATALOGI których przeciętny Kowalski nie rozumie, nie czyta i nie sprawdza z parametrami swojego przedmiotu który wystawia raz w życiu

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@overstyle jakie filtry według Ciebie powinniśmy dodać w tej kategorii? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

overstyle
#9 Pomysłodawca#

W kategorii konsole najlepszym rozwiązaniem były by filtry umożliwiające znalezienie zestawu

czyli filtry:

ilość padów w zestawie, 1,2,3 więcej 

konsola zawiera grę, tak/nie

dodatkowe akcesoria, tak/nie

Jeżeli chodzi o kategorię pady to sprawa wydaje się trudniejsza

można dodać podkategorie akcesoria choć wątpię aby ktokolwiek się stosował

lub dodać jakiś parametr obowiązkowy podczas wystawiania pada do gry

„tak to jest pad/ to nie jest pad” a następnie pod ten parametr dodać filtr „pad”

na kilkunastu stronach jest kilka padów reszta to części i akcesoria, zmora  

oznacz moderatorów