anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Więcej niż 25 przedmiotów zakupionych od jednego sprzedawcy.

iwar
#7 Wielbiciel#

Przy zakupie więcej niż 25 przedmiotów od jednego sprzedawcy nie da się oznaczyć ich wszystkich (max liczba na stronie to 25 przedmiotów) i zapłacić jednym przelewem.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

Więc zapłać dwoma przelewami, a następnym razem nie kupuj hurtem.

Możesz też po porozumieniu za sprzedawcą zapłacić za wszystko jednym przelewem bezpośrednio na jego konto, poza Allegro Finanse. Płatności przez Allegro nie są obowiązkowe.

oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

Nie są obowiązkowe, jednakże w znacznym stopniu ułatwiają kilka czynności Sprzedawcy oraz Kupującego typu zwrot wpłaty, zwrot towaru, reklamacja 

oznacz moderatorów

limonkamix
#8 Zapaleniec#

I odzyskiwanie rabatu transakcyjnego w przypadku zwrotu.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

możesz zrobić dwa przelewy z dwoma kosztami nadania i poprosić sprzedawcę o zwrot jednego kosztu przez formularz przy ja tak często robię bo mam klientów którzy często kupują u mnie duże ilości w licytacjach.

oznacz moderatorów

iwar
#7 Wielbiciel#

Na szczęście udało się przy drugim wybrać 'dostawę elektroniczną' za 0 zł (sprzedający pomyślał że mogą być takie 'cyrki' chyba )

oznacz moderatorów

iwar
#7 Wielbiciel#

Akurat tutaj allegro mogłoby zmienić limit kupionych przedmiotów pokazywanych na stronie z 25 do np 50 czy 100 - nie będzie to raczej duży problem.

W sumie już później sam doszedłem jak można 'wymusić' zmianę wyświetlanych zakupionych na stronie. A kupowanie 'hurtem' czy 'niehurtem' nie powinno mieć nic do rzeczy.

oznacz moderatorów