anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wiadomość mailowa o możliwym zablokowaniu konta Allegro

herman00
#7 Wielbiciel#

Dostałem maila o możliwym zablokowaniu konta z uwagi na logowanie się na konto z telefonu nie przez aplikację a przez stronę. W mailu napisali żądanie potwierdzenia danych - to chyba przekręt. Nawet grafika maila jest allegro z małej litery zamiast z dużej Allegro.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@herman00 Czy możesz wstawić tutaj zdjęcie lub zrzut wiadomości, którą otrzymałaś? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

herman00
#7 Wielbiciel#
allegro
Czesc tu moje Imię i nazwisko,
Twoje konto może zostać zablokowane z racji częstych prób logowań z aplikacji mobilnej.
W celu ochrony konta prosimy o autoryzację oraz potwierdzenie aktualnych danych.

Jeśli chcesz dalej korzystać ze swojego konta, Allegro!

 

Pamiętaj, że jedynie aktywna usługa Allegro! Gwarantuje Ci darmowe dostawy kurierem oraz do Paczkomatów i Punktów odbioru, a także dostęp do darmowych zwrotów.
Zgodnie z art. IX ust. 3 Regulaminu Allegro! Istnieje możliwość zablokowania konta z racji braku potwierdzenia aktualnych danych personalnych i rozliczeniowych.

  Wiadomosc wyslana przez Allegro do herman00 i mój nr telefonu
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@herman00 Dziękuję, nie jest to na pewno wiadomość od nas i jest to próba wyłudzenia Twoich danych, dlatego nie klikaj w żadne linki oraz przyciski w niej zawarte. Jeśli to możliwe, prześlij ją proszę do nas za pomocą opcji "przekaż dalej" na adres: phishing@allegro.pl

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

herman00
#7 Wielbiciel#

Próbowałem wysłać na adres phis.... ale od razu dostaję komunikat 

 

 

Message blocked

Your message to phishing@allegro.pl has been blocked. See technical details below for more information.
LEARN MORE
oznacz moderatorów

herman00
#7 Wielbiciel#

W tym mailu phishingowym jest adres z jakiego to było rozsyłane.

oznacz moderatorów