anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wirujące ceny ... :/

dj1000v
#7 Wielbiciel#

Przez te wszystkie allegro akcje zniżek/promo/super cen według mnie jest znacznie gorzej. 

Dzisiejszy przykład: Kupuję Pamapersy dla młodego cena promo 76,90 świetnie pakuje do koszyka, bo potrzebuje jeszcze inne pieluchy, znalazłem 2gie pampy cena w koszyku zgodna pasuje. Naciskam zapłać a tam 35 zł drożej. Okazuje się że pierwsze Pampersy podrożały o 35 zł! czyli prawie 50%!!!

Rozumiem że cena może się zmieniać, a promocja kończyć ale cena z koszyka powinna obowiązywać np. przez 1h na dokończenie zakupów. 

zawsze pakowałem potrzebne rzeczy do kosza i płaciłem zbiorczo ale widzę że nie warto tylko lepiej zrobić kilka transakcji nawet od jednego sprzedającego aby cena się nie zmieniła.

Co Wy o tym myślicie? może allegro mogło by zmienić zasadę że cena w momencie dodania do koszyka obowiązuje jakiś czas? .... albo przy obowiązującej cenie (promo nie promo licznik z czasem że zmiana ceny nastąpi za .... i nowa cena??? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

dj1000v samo włożenie do koszyka nie jest  zawarciem umowy . Tylko klikniecie ,, kup teraz ,, gwarantuje Ci cenę z chwili kliknięcia .

oznacz moderatorów

dj1000v
#7 Wielbiciel#

Jak najbardziej rozumiem. Problem jest natury technicznej w podsumowaniu koszyka była cały czas stara cena (ceny w koszyku widocznie się nie odświeżają). Więc klikając płacę widziałem niższą cenę, a kwota którą chciało mi pobrać z karty była wyższa o 35 zł. Wychodzi na to że nie wiemy w jakiej cenie kupujemy produkt aż do momentu samej płatności.

 

Trochę tak jakby przy kasie w sklepie na czytniku pojawiła się cena niższa ale kwota sumaryczna do zapłaty była już powiększona (bez info za jaki produkt i dlaczego).

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

dj1000v tak , kupując przez koszyk nie masz pewności , że w podsumowaniu cena nie ulegnie zmianie , tylko ,,kup teraz,, przybija cenę ,którą widzisz .

oznacz moderatorów