anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam, allegro zamknęło dyskusje, a problem nie jest rozwiązany

Odesseiro
#8 Zapaleniec#

allegro zamknęło mi dyskusję, a problem nie jest rozwiązany. Wysłałem telefon na 3 reklamacje, 2 z tytułu rękojmi, sprzedający otrzymał telefon. Nie dał odpowiedzi po 14 dniach od wysłania. A allegro zamknęło mi dyskusję. Proszę o ponowne otwarcie dyskusji, gdyż problem nie został rozwiązany. Nie otrzymałem zwrotu pieniedzy 2000zł. Jest to firma x com smartfon asus zenfone,

NUMER ZAMÓWIENIA

1d5b84c0-1264-11ed-8dac-f7d03e9ff448
oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

Odesseiro
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

Odesseiro
#8 Zapaleniec#

@la_nika proszę o pomoc i wznowienie dyskusji

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Odesseiro poprosiłam o wznowienie tej dyskusji, poczekaj proszę na wiadomość w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Odesseiro
#8 Zapaleniec#

dziekuje, chce kontynuowac dyskusje na allegro

oznacz moderatorów

Odesseiro
#8 Zapaleniec#

Kiedy zostanie otwarta dyskusja?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Pilnuj jej, a po 14dniach odznacz ją jako nierozwiązana, po 30 dniach Allegro zamyka automatycznie dyskusję.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Odesseiro jeszcze nie otrzymałam odpowiedzi, więc muszę poprosić Cię o cierpliwość, nie jestem w stanie przewidziec kiedy to się stanie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Odesseiro
#8 Zapaleniec#

Nie otrzymałem zwrotu pieniędzy za reklamację z tytułu rękojmi, firma nie dała odpowiedzi w przeciągu 14 dni od otrzymania przedmiotu.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Więc reklamacja jest uznana.

oznacz moderatorów

Odesseiro
#8 Zapaleniec#

Po 18 dniach dostałem wiadomość, że x com nie uznaje mojej reklamacji. Była to 3 reklamacja, więc to jest w ogóle niezgodne z prawem. 

oznacz moderatorów

Odesseiro
#8 Zapaleniec#

@la_nika Co mam zrobić jak dyskusja na allegro jest zamknieta, a xcom odsyla uszkodzony telefon po terminie od 14 dni. Dyskusja nadal nie jest aktywna.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Odesseiro nie możemy wznowić tej dyskusji, ponieważ została utworzona ponad dwa lata temu, natomiast skontaktowaliśmy się ze sprzedającym i wyznaczyliśmy czas na rozwiązanie sprawy- wydanie decyzji lub udokumentowanie zwrotu.
Jeśli nie otrzymasz potwierdzenia lub decyzji możesz napisać w korespondencji do wniosku Allegro Protect, będziemy mogli rozpatrzyć go ponownie.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów