anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

witam kupiłem kilka przedmiotów od sprzedajacego 3 kupiłem niepotrzebnie i a za reszte chciałem zap

artmet1000
#1 Nowicjusz#

witam kupiłem kilka przedmiotów od sprzedajacego 3 kupiłem niepotrzebnie i a za reszte chciałem zapłacić ale wszystkie przedmioty połączyły mi sie i musze zapłacić za wszystko jak  mogę zapłacić za wybrane przedmioty????

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@artmet1000 to po co kupowałeś te trzy niepotrzebne 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@artmet1000 Jak nie zapłaciłeś, to nie kupiłeś. Wejdź w ofertę i wybierz od nowa i kup.

oznacz moderatorów

artmet1000
#1 Nowicjusz#

był tylko jeden przedmiot i nie ma więcej .

 

oznacz moderatorów

artmet1000
#1 Nowicjusz#

ale w was pomoc jak sie pytacie po co kupiłem  allegro  połaczyło wszystko w jedno i zliczyło kwote i nie mozna podzielić

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@artmet1000 Zostaw tamten zakup i nie płać, odznacz i wyrzuć z koszyka

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Nie pisz głupot. Na Allegro kupuje się (zawiera umowy kupna) przed zapłatą.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@artmet1000 Jeżeli kupujesz więcej niż 1 przedmiot to wrzucaj do koszyka, następnie odznaczaj te za które chcesz zapłacić i Ci się zsumuje.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@artmet1000 Skontaktuj się ze sprzedawcą. Poproś go o numer konta bankowego i zapłać tylko za potrzebne przedmioty + koszt wysyłki, bezpośrednio na jego rachunek bankowy zwykłym przelewem. Jednocześnie mailem poinformuj go o rezygnacji z pozostałych przedmiotów. Zobacz, czy masz możliwość anulowania w zakładce Kupione niepotrzebnych przedmiotów, jeśli nie masz, anuluj mailem.

oznacz moderatorów