anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam w dniu 18 złożyłem podwójne zamówienie używając do zapłaty talonu allegro wartości 100zł a 34i

wykrywacz3
#1 Nowicjusz#
  •   @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Zrobiłem podwójny zakup na allegro w dniu 18 04 2022 użyłem do zapłaty kartę allegro 100zl ,i ją wykorzystano a resztę sumy brakującej 34zł dopłaciłem blikiem a tu karta allegro została wykorzystana a jakże tylko że cała suma 134 zl zostala pobrana z blika czyli konta bankowego czuję się oszukany proszę o zwrot karty allegro 100 zł!
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli zostało 2x razy pobrane to jedna płatność wraca automatycznie na konto-kartę, jeżeli była to karta to wróci tu: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupony

jakby nie wróciła to pisz tu: karty@allegro.pl

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wykrywacz3 już wyjaśniam 🙂 W zamówieniu nr 345693a1-bf2f-11ec-a5f7-bbdfb96ec009 wykorzystałeś kartę podarunkową (czy raczej 13,10 zł), które zostało z karty wykorzystanej w zamówieniu nr ebdc9b51-5e54-11ec-a496-739a9a00bd17. 
Natomiast kartę na 100 zł możesz cały czas wykorzystać, zobaczysz ją tutaj, a także na formularzu dostawy i płatności, w części "Twoje zniżki" po wybraniu płatnośći z góry. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów