anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam założyłem family allegro dołączyłem 3czlonkow dlaczego nie mam gwiazdek

51315153
#8 Zapaleniec#

Allegro familly

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@51315153 Do Allegro Family możesz zaprosić 9 osób. Powiedz proszę o jakie gwiazdki chodzi? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@51315153 Jeżeli masz na myśli monety i spełniasz wszystkie warunki zgodnie z Regulaminem, możesz je odebrać w zakładce Monety klikając w przycisk [odbierz]. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

51315153
#8 Zapaleniec#

Screenshot_2021-11-14-13-25-34-49.jpg

oznacz moderatorów

51315153
#8 Zapaleniec#

Jest taki zapis jak w załączonym zdjeciu

oznacz moderatorów

51315153
#8 Zapaleniec#

Za każdą jedna osobe jest 5gwiazdek a jak osoba zaproszona coś kupi to jest kolejne 5gwiazdek, ja mam 3 osoby a ani jednej 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@51315153 czy dobrze rozumiem, że gwiazdkami nazywasz monety?
Nie mogę zatwierdzić przesłanego przez Ciebie zrzutu, bo jest tam adres e-mail osoby, którą zaprosiłeś. Widać jednak, że ta osoba nie potwierdziła zaproszenia i dlatego monety nie zostały przyznane, ponieważ jednym z warunków opisanych w regulaminie jest zaakceptowanie zaproszenia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

51315153
#8 Zapaleniec#

Utworzylem allegro famili a nie dostałem monet dlaczego 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@51315153 

Musisz dokładnie, najlepiej kilka razy przeczytać warunki. Zazwyczaj jest tak, że trudno jest je spełnić, a regulamin jest zawiły.

Aby otrzymać Monety jako organizator Allegro Family:

1. Aby otrzymać 5 Monet:

  • zaproś do Allegro Family członka rodziny, który nie posiadał wcześniej konta na Allegro. Powinien on zaakceptować zaproszenie. Maksymalnie możesz zaprosić 5 Członków za których, dostaniesz Monety 

2. Aby otrzymać dodatkowe 5 Monet:

  • wystarczy, że zaproszony przez Ciebie Członek Allegro Family zawrze i skutecznie dokona płatności za Transakcję dokonaną w terminie 7 dni od otrzymania zaproszenia.

W celu odebrania Monet w tej promocji przejdź do zakładki Monety i kliknij w przycisk [Odbierz].

W czasie jej trwania organizator Allegro Family może zgarnąć maksymalnie 50 Monet.

Dodatkowa promocja dla uczestników Allegro Family:

- Otrzymaj zaproszenie do Grupy Rodzinnej w terminie Promocji.  

- Załóż konto i zaakceptuj Członkostwo. Po akceptacji członkostwa, w zakładce Monety, będziesz mógł odebrać 10 Monet na pierwsze zakupy.

Szczegóły promocji dla uczestników Allegro Family dostępne są w regulaminie promocji .

Promocje dla Organizatorów i Uczestników Allegro Family, trwają od 4 listopada do 18 listopada lub do wyczerpania puli 100 000 Monet.

Dzięki Monetom kupujesz taniej! Każde 10 Monet obniży koszt Twoich kolejnych zakupów o 10 zł.

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-dla-organizatorow-zgarnij-wspolnie-monety-z-allegro...

oznacz moderatorów