anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam zakupiłem produkt i mam pewne wątpliwości

Marvlon
#7 Wielbiciel#

Witam kupiłem grę call of duty mw2 od sprzedającego i powinienem mi dać kod/aktywować go na moim koncie gra już opłacona a sprzedający nie odpisuje mimo że na allegro logował się czy jest jakiś maksymalny czas w ile musi mi odpowiedzieć i wysłać grę, zaznaczę tylko że w wysyłce jest napisane że wysyłka natychmiastowa.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

az1rael
#21 Demiurg#

Natychmiastowa wysylka 

Jest 2.00 automat wysyła kody nawet do 12h od zakupu 

Dodaj sobie że są różne strefy czasowe i resety serwerów zwykle ustawia się na 1.00 w nocy 

Jak nie będzie rano w mailu kodu to można zacząć od kontaktu z sprzedającym a ten ma na odpowiedź 24h

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Co dokladnie mowi o tym regulamin serwisu?

oznacz moderatorów

excessively-frug
#12 Orędownik#

To musi być niezły biznes na tych wszystkich grach i kodach, a już na pewno bardzo kontrowersyjny skoro temat ten tak często gości na gadane i Allegro zakazało takiej sprzedaży.

Trzeba się temu przyjrzeć...

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski, Krew elfów
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Po 1 kupujacy pisze o zakupie kodu do produktu cyfrowego z puli jaka sobie sprzedajacy zakupil, kod umozliwia aktywacje produktu na jego koncie np steam i o ile aktywacja nie wymaga vpn to jest w pelni bezpieczna i legalna

Po 2 aktywacja za pomoca vpn najczesciej powoduje trwala blokade konta po wykryciu bo oszukuje serwer gry ze nastapila z innej lokalizacji niz ta w ktorej mieszka gracz a to moze skutkowac np innymi cenami pakietow cyfrowych do zakupu

Po 3 o ile regulaminy serwisow typu steam zabraniaja sprzedazy calych kont to wyrok tsue dopuszcza na terenie ue odsprzedaz wersji cyfrowych licencji oprogramowania i uznaje umowe zakupu za zawarta w momencie przeniesienia wlasnosci na kupujacego co nastepuje gdy zmieni on login i haslo produktu na tylko sobie znane, jak sie to ma do wytycznych serwisow z grami lokalizowanych poza ue nie wiem, powinny podlegac pod prawo kraju w jakim sa zlokalizowane

Po 4 zadymy na forum zwykle dotycza nieprawidlowych opisow kont i ich zawartosci np opis sugeruje ze konto powinno miec jakas ultra rzadka skórkę do karabinu w csie i kupujacy sie napala a w rzeczywistosci jest jakas losowa skorka z grupy rzadkie dosc czesto spotykana i to jest robienie kupujacego w wala 

oznacz moderatorów

Marvlon
#7 Wielbiciel#

Pełna wersja gry Call of duty modern warfare II na platforme battle.net PC - 2022

Premiera 28.10.2022

Aktywacja na twoim już istniejącym koncie.

Kupujący wysyła adres email i hasło do konta battle.net na którym ma zostać aktywowana gra.

tak brzmi opis oferty jednak napisałem do chłopa czy zamiast podawać pasy mogę po prostu kod bo pewnie w ten sposób chciał aktywować grę na moim koncie jednak odkąd kupiłem grę to jest z nim 0 kontaktu

 

oznacz moderatorów

Marvlon
#7 Wielbiciel#

więc póki co nie mam ani pieniędzy ani gry

oznacz moderatorów