anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Awaria One Box zielony

tomkal24
#2 Obserwator#

Wczoraj tj. 24.11.2022 r. próbowałem dwukrotnie odebrać paczkę z One Box Zielony automat. AL044KR1. Za pierwszym razem przy automacie grzebał jakiś technik (ok. godz. 17:50) i przekazał info że po godzinie będzie automat czynny.  podjechałem do paczkomatu ok godziny 19:30 i podjąłem ponowną próbę.  Paczkomat wydawał się sprawny. Niestety nie działał panel dotykowy brak reakcji na dotyk. Następnie próbowałem otworzyć paczkomat funkcją zdalnie - też bez rezultatu (brak reakcji paczkomatu). Na końcu postanowiłem wykorzystać opcję otwarcie QR Code, czytnik kod czytał lecz na panelu nie pojawił się żaden monit a paczkomat nie otworzył skrytki. Proszę o informację kiedy paczkomat zostanie naprawiony lub jak mam odebrać przesyłkę .

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@tomkal24 Wczoraj trafiłeś na moment kiedy maszyna miała problemy techniczne, więc przepraszam za tę sytuację, ale w tej chwili wszystko już działa prawidłowo, więc możesz odebrać swoją przesyłkę. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

evelka-ona
#8 Zapaleniec#

Witam,

Paczkomat One Box w Bydgoszczy przy Skarżyńskiego 7b ma awarię i na ekranie jest informacja że nie ma z nim połączenia. Ekran nie reaguje. Proszę o jego naprawę ponieważ moja paczka w nim umieszczona oczekuje na odbiór. Proszę równiez o info kiedy będzie możliwy odbiór presyłki.

 

Pozdrawiam,

Ewelina

oznacz moderatorów

evelka-ona
#8 Zapaleniec#

Dodam też że odbiór paczki zdalnie też nie był możliwy.

oznacz moderatorów

evelka-ona
#8 Zapaleniec#

@la_nika witaj. Czy możesz coś zadziałać?

Z góry dzięki.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@evelka-ona dziękujemy za Twoje zgłoszenie! Mieliśmy dzisiaj problemy techniczne, ale teraz już wszystko powinno działać. 

oznacz moderatorów