anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

witam, zakupiłem przedmioty i allegro smart nie działa kieruje mnie inną opłate z dostawa....?

MAMY ROZWIĄZANIE!
darekkomp
#2 Obserwator#
 
oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15
mwmonety
#21 Demiurg#

A sprawdziłeś czy sprzedawca ma swoje oferty ze smartem?. Jego oferty też muszą być nim oznaczone.

oznacz moderatorów
darekkomp
#2 Obserwator#

przesyłka InPost to nie wystarczy?

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
darekkomp
#2 Obserwator#

sorry kolego może popełniłem jakiś błąd rzadko mi się to zdarza jakoś pierwszy raz mnie to dotyka bo nie raz kupowałem i sprzedawałem bo nie nie jestem firmą ale te Smart jest napisane w moim przypadku zakupy od 40-80zl to ma być i teraz nie wiem o co chodzi..pzdr

oznacz moderatorów
darekkomp
#2 Obserwator#

i teraz jest taka sytuacja  kiedy przechodzę do finalizacji a tu co.... przesyłka nie jest smart i jestem w czarnej d...pie i co dalej?

 

oznacz moderatorów
darekkomp
#2 Obserwator#

ja jestem smart

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@darekkomp  

To, że jesteś smart to dopiero połowa sukcesu 😊 Smart musi być też sprzedający, wszystkie aukcje muszą mieć wspólną metodę dostawy smart a łączny koszt dostaw w tych aukcjach nie może przekroczyć 40 zł.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
darekkomp
#2 Obserwator#

może masz rację jego produkty nie były oznaczone smart myślałem że to działa z jednej strony.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@darekkomp To jest tak jak przeczytałeś dokładnie, Smart twój, oferta Smart, sposób  dostawy, koszty dostawy nie mogą przekraczać 40 zł itd. diabeł tkwi w szczegółach, przeczytaj dokładnie, zakupy w Smarcie.

oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

 

@darekkomp 

1)smart musisz mieć Ty ale także sprzedawca w swojej ofercie

2) opróczt ego że w oferci figuruje jeko smart to także niektóre dostawy mogą być objete smart a inny sposób dostawy nie musi - sprawdz cenniki dostawy dla przedmiotu który chcesz kupić Kurier inpost już chyba nie jest smart (smart sa tylko paczkomaty)  stąd masz paltny transport.  W zakładce dostawa bedziesz miał pokazane która dostawa jest darmowa SMART a za która bedziesez musiał zapłacic

oznacz moderatorów
darekkomp
#2 Obserwator#

dziękuję za informację nie wiedziałem o tym, jeszcze raz dziękuję za spędzony twój czas z moim problemem, pozdrawiam!!!

oznacz moderatorów
darekkomp
#2 Obserwator#

ja bym dał 10 punktów dla tej osoby.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@darekkomp  

Pewnie w wirze nieudanych smartowych zakupów nie zauważyłeś, że doradzały Ci cztery różne osoby, najważniejsze jednak, że problem rozwiązany 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg No i wiadomo kto rozwiązał, a to ważne, zabrakło osoby z góry wskazanej do rozwiązania więc trzeba zrobić to samemu.😂

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@darekkomp Abyś miał darmową dostawę Smart musisz kupić towar za minimum 40 zł przy zwykłych metodach wysyłki lub za 80 zł przy dostawie kurierem. Koszt wysyłki przedmiotu lub kilku przedmiotów nie może być wyższy od 40 zł, jeśli jest wyższy Smart znika. Aukcja musi być oznaczona ikoną Smart i sposób wysyłki musi być oznaczony ikoną Smart. Jeżeli kupujesz kilka rzeczy u tego samego sprzedawcy, wszystkie muszą mieć ten sam sposób wysyłki ze znaczkiem Smart. https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

oznacz moderatorów