anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wniosek POK - kupujący - 646124-1670949860 [ ref:_00D24aE05._5003VVLK7Q:ref ]

macis1965
#8 Zapaleniec#

Dostałem ofertę zakupu doładowania playstation na telefon z allegro zakupiłem ten towar https://allegro.pl/oferta/playstation-network-100-pln-zl-psn-kod-ps4-ps5-12996165248?snapshot=MjAyMi...

Nie otrzymałem kodów .Allegro zawiesiło konto sprzedającego .Złozyłem wniosek o zwrot srodków a allegro protect karze mi zgłosić sprawe na policję dostałem oferte zakupu od allegro i to oni powinni zgłosić sprawe na policję.Pozdrawiam

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

krejzole
#14 Krzewiciel#

chyba brakuje pieniążków na rozdawanie klientom,

oznacz moderatorów

excessively-frug
#12 Orędownik#

Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy. Ale rozdają pieniądze i obciążają za to rozdawnictwo tylko tych sprzedawców którym zależy na handlu i łykają te kary jak pelikany. W przypadkach trudniejszych do wyegzekwowania, stwarzają schody.

 

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski, Krew elfów
oznacz moderatorów

Sojiro
#12 Orędownik#

Ofertę otrzymałeś, bo najprawdopodobniej wyraziłeś zgodę na przysyłanie takowych.

Zakupu na aukcji dokonałeś Ty, więc nie wiem dlaczego to Allegro miałoby zgłaszać cokolwiek, komukolwiek.

Inna rzecz, że faktycznie dziwnym jest, że odrzucili wniosek z programu Protect, chyba faktycznie kasa się kończy 😉

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

O ile dobrze pamietam policja sciga za oszustwo tylko na wniosek zlozony przez poszkodowanego dlatego ty masz zlozyc sprawe na polocje a nie allegro bo oni nie sa poszkodowana strona transakcji

oznacz moderatorów

macis1965
#8 Zapaleniec#

Tylko jak bym sam wybrał te oferte to sie zgodze,zawsze sprawdzam sprzedajacego.A to była oferta wysłana przez allegro na zakup wiec byłem pewny ze wszystko ok

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale allegro nie mówi że nie otrzymasz rekompensaty, takie zdarzenia tu były opisane ale masz zgłosić na Policję.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-protect/jak-zlozyc-zawiadomienie-o-przestepstwie-AVm...
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@macis1965 Cześć. Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja, ale w przypadku otrzymania niezgodnego z opisem towaru wirtualnego, konieczne jest samodzielne zgłoszenie sprawy na policji. 

Poinformowaliśmy Cię również, że po dokonaniu zgłoszenia i przesłania nam potwierdzenia, rozpatrzymy Twój wniosek. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

macis1965
#8 Zapaleniec#

Tak tylko ja nic nie dostałem a piszecie ze towar niezgodny z opisem dostałem.Spedziłem 3 godz. na policji z grypa.Skoro Wy mi posyłacie ofertę zakupy to Wy powinniście tą sprawe załatwić .

 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

jak nie poprosiłeś o kwitek w sprawie o zgłoszenie przestępstwa to nic nie dostałeś

oznacz moderatorów

excessively-frug
#12 Orędownik#

Z grypą byłeś na policji? Od kiedy tak można chodzić i zarażać, pomijam już aspekty przyzwoitości, ale czy nie powinien zareagować sanepid? 

Przecież mogłeś poczekać, aż wyzdrowiejesz.

@macis1965 napisał "Skoro Wy mi posyłacie ofertę zakupy to Wy powinniście tą sprawe załatwić"

Co jeszcze Allegro miało by za ciebie załatwić? Rozumiem że masz gorączkę. 

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski, Krew elfów
oznacz moderatorów

macis1965
#8 Zapaleniec#

Ale tyś mądry byłem autem a potem w maseczce.Po co sie wypowiadasz nie wnosząc nic do sprawy.Miłego wieczoru.

oznacz moderatorów