anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wprowadzające w błąd ceny jednostkowe.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

Przymierzam się do zakupu kawy w kapsułkach.

Porównując ceny, moim oczom ukazały się oprócz opakowań z kawą po 16, 30 czy np. 3 opakowania o łącznej ilości 90 sztuk, także kapsułki na sztuki.

Sęk w tym, że przy cenie pojedynczej kapsułki pojawia się cena jednostkowa opiewająca na 10 gr. 

Cena jednostkowa powinna pojawić się przy zakupie opakowań po x sztuk kapsułek..., ale nie przy zakupie jednej kapsułki.

Przecież nie da się podzielić tej jednej kapsułki 🤔 

Wiola
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Co się nie da, na Allegro wszystko możliwe.😂

oznacz moderatorów
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@LEW433  No, ba 🤣 Będzie podział kapsułki na ilość kawy w środku 😁

Żarty żartami, ale przy zakupie pojedynczych sztuk to ceną jednostkową jest właśnie cena za sztukę.

Z matematycznego punktu widzenia jest to awykonalne, tak, jak nam powiedziała nauczycielka - pamiętaj cielę, że przez zero nie dzielę 😁 

Wiola
oznacz moderatorów
AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Jeśli to nie jest kawa "drobno mielona" - to jeszcze może powinna się pojawić na aukcjach informacja o ilości tych "mikro-ziarenek" w kapsułce? - A może nieco "zdrowego rozsądku" w zakupach też nie zaszkodzi?

oznacz moderatorów
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@AGD-SERVICE Piszę wyraźnie, że nie można podawać ceny jednostkowej przy sprzedaży towaru na sztuki, bo ceną jednostkową jest przecież cena za sztukę. 

Załączyłam print screen, ale pracownik go nie załadował.

Poza tym to kawa w kapsułkach. Robiąc zakupy zawsze kieruję się zdrowym rozsądkiem. Zwróciłam uwagę na nieprawidłowość.

 

Wiola
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Wioletta2701 bardzo dziękuję za Twoją wiadomość! Zdjęcie musiało nie dodać się z przyczyn technicznych, ale rozumiem, że masz na myśli te wyliczenia:

 

la_nika_1-1648819894872.png
Dziękuję, zę zwróciłaś na to uwagę, przekażę to zespołowi, który zajmuje się tą kategorią. 

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@la_nika Bóg zapłać dobry człowieku 😊 Właśnie to miałam na myśli. To błąd i dobrze, że zostanie naprawiony 😊

Wiola
oznacz moderatorów