anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyświetlają sie nazwy produktów a nie tytuły aukcji

ekoclaud
#8 Zapaleniec#

Cześć od rana zauważyłem ze wyświetlają sie wyłącznie nazwy produktów po wpisaniu danej frazy, natomiast nie tytuły aukcji, często  w nazwie produktu brakuje kluczowych informacji i detali które są zawarte w tytule aukcji co na pewno nie korzystnie odbije sie na sprzedaży. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Ziolko39
#21 Demiurg#

@ekoclaud Nowe "usprawnienie" Allegro > pod każdym produktem masz taką zieloną ramkę "porównaj X ofert" > dopiero jak ją klikniesz to wyświetli Ci się lista konkretnych ofert > śmieszne, nie?😂

oznacz moderatorów

ekoclaud
#8 Zapaleniec#

Tak to juz było wcześniej.. natomiast najlepsza oferta z katalogów produktów była wyświetlana poprawnie całym tytułem, podobnie jak oferty sponsorowane a teraz jest jeden wielki galimiatias

oznacz moderatorów

Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@ekoclaud wprowadziliśmy test, gdzie w wyszukiwaniu wyświetlamy tytuł dla grupy danego produktu, a po przejściu w "porównaj x ofert" wyświetlimy tytuły ofert. 

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

konstytucja --->>> halo !!

"

Art. 39. Zasada wolności od eksperymentów


Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.
Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody."

Przepraszam, czy ja wyrażałem zgodę ?

 

II. Zakaz przeprowadzania eksperymentów naukowych bez zgody uczestnika
1. Zarzuty sądu pytającego
W uzasadnieniu pytania prawnego sąd zwraca uwagę, że sformułowanie
art. 39 Konstytucji jest jednoznaczne i kategorycznie oraz wyklucza możliwość
ograniczenia wskazanego w nim prawa w drodze regulacji ustawowej (pytanie
prawne, s. 9).
Równocześnie sąd podkreśla, że: „Konstytucja zakreśla szerokie ramy
pojmowania eksperymentu […] nie różnicując przy tym kwestii dobrowolnej zgodny
jako warunku sine qua non. Zgoda każdego uczestnika eksperymentu, w tym
i leczniczego – dla jego legalności – musi być dobrowolna, a dobrowolność tę należy
- 3 -
rozumieć jako swobodę podejmowania decyzji i jej świadomość” (pytanie prawne,
s. 8).
Zdaniem

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

KOGIEL_T
#9 Pomysłodawca#

Ale parzcież nikt Cię nie zmusza do brania udziału w ich eksperymentach, tak samo markety robią eksperymenty sprawdzając, czy towar lepiej się sprzedaje z górnych, czy z dolnych półek, czy słodycze lepiej schodzą ze standu, czy lepiej przy kasie itd...

oznacz moderatorów

ekoclaud
#8 Zapaleniec#

jako sprzedający juz odczuwam  skutki eksperymentu...  ostatnie zamówienie wpadło 23:58 wczoraj. Dzisiaj cos tam od stalych klientow i zupelnie  cisza... teraz o 16:15 jedno.. do tego chyba zmiana wywrocila algorytmy google ads, bo albo wogole sie reklamy nie pojawiaja albo bardzo rzadko..

 

oznacz moderatorów