anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wycofanie oferty podczas udzielania inf. o produkcie

sofii0304
#7 Wielbiciel#

Witam, wysłałam pytanie do sprzedającego o szczegóły jakości produktu, opis był "zły stan" , dostałam zdjęcia, po czym oferta została wycofana, bez ofert kupna, wnioskuję, że sprzedawca dostrzegł drożej wystawione podobne produkty, tylko lepszej jakości, co mogę w takiej sytuacji zrobić, przecież tak nie  można

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

domkar04
#14 Krzewiciel#

@sofii0304 skoro wycofał ofertę, no to wycofał - i co mu zrobisz, nie możesz mu tego zabronić

oznacz moderatorów

sofii0304
#7 Wielbiciel#

no właśnie, nic nie zrobię, ale nie fajnie dostać zdjęcia, po to żeby zobaczyć, że zamknął  ofertę, pewnie za chwilę wystawi drożej

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

@sofii0304 takie życie 🙁 chociaż skoro tak nagle wycofał ofertę, być może coś miał na sumieniu? może uniknęłaś bycia ofiarą oszustwa? nigdy nic nie wiadomo...

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@sofii0304  nie można wycofać oferty po zakupie. Przed zakupem można.

 Być  może nie masz czego żałowac. Może produkt był w gorszym stanie i sprzedawca po prostu bał sie go sprzedać aby nie miał potem problemów z reklamacjami.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@sofii0304 Chyba dobrze żeś nie kupiła i się denerwowała, oferta była źle opisana? Oczywiście jak kupiłaś sprzedawca powinien wysłać.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@sofii0304 na tą chwilę sprzedawca sam jeszcze decyduje o tym, czy aukcja ma trwać, czy też ją zakończyć. Nie widzę tutaj żadnych zabronionych działań. Do czasu aż ktoś kupi produkt, stanowi on własność sprzedawcy i może nim dowolnie dysponować, co należy również rozumieć, że może zrezygnować z chęci sprzedaży lub zmienić warunki oferty.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów