anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wygrałem licytacje opłaciłem zakup i do tej pory wyświetla mi się że zakup nie opłacony

MAMY ROZWIĄZANIE!
Grabowski63
#7 Wielbiciel#

Tak jak pisałem wygrałem licytację i ją opłaciłem po 2 dniach czyli dzisiaj dostałem powiadomienie o zwrocie pieniędzy przez Pay i mam podać nr. konta , a sprzedający nic o tym nie wie i nadal wyświetla mi się że czekają na potwierdzenie płatności Wpłata nie dotarła do sprzedającego co mam zrobić , moim zdaniem ktoś powinien za to beknąć bo przelewy tradycyjne nie są za darmo

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
xyz96
#21 Demiurg#

@Grabowski63 Prawdopodobnie zrobiłeś przelew tradycyjny, który został anulowany przez Allegro Finanse. Pieniądze wrócą do Ciebie. Musisz w zakładce Moje zakupy ponowić płatność. 

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Dokładnie - przelewy tradycyjne na Allegro - to już historia. Nawet jak wpłacisz sprzedającemu kasę na konto- to nie będzie on miał możliwości zaadresowania przesyłki typu "Allegro..."

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
Grabowski63
#7 Wielbiciel#

Nie jest to możliwe  wyświetla się błąd

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Grabowski63 Wyczyść lub zmień przeglądarkę. Jeżeli mimo to nie będziesz mógł ponowić płatności, to nie płać przez Allegro. Możesz zapłacić normalnie, bezpośrednio na rachunek bankowy sprzedawcy, który on Ci poda. Tego nikt Ci nie anuluje i nie będziesz miał problemu. 

oznacz moderatorów
Grabowski63
#7 Wielbiciel#

Jeszcze nie próbowałem , sprawdzę -DZIĘKI-

oznacz moderatorów