anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wykrecanie się od reklamacji

gawelpg
#7 Wielbiciel#

Witam,

Kupiłem produkt, kamerę fotopulapkę. Kamera za 800zl. Trochę po ponad roku kamera nie działa. Sprzedający już na etapie informowania go o wadzie, poprzez czat Allegro nie uznał reklamacji (bez odesłania towaru). Po odesłaniu towaru wypisał listę rzeczy które świadczą o niskiej jakości produktu (pajączki wewnątrz kamery świadczą że nie spełnia kamera normy IPX, a zostało zarzucone,że była ona,ta kamera nie zamknięta). Moje pytanie: czy mogę wystawić spóźnioną ocenę produktu i ocenę sprzedającego ? Czy Allegro pomoże w wyegzekwowaniu reklamacji ? Ze swojej strony honorowo zaświadczam że kamera była używana zgodnie z przeznaczeniem i zgodnie z techniczną specyfikacją. Co robić ? 800 zł to nie 100 czy 200pln.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro nie może wpłynąć na weredyk w sprawie reklamacji ale możesz powalczyć o rekompensatę, była dyskusja otwarta?

oznacz moderatorów

gawelpg
#7 Wielbiciel#

Jeszcze nie, 

oznacz moderatorów

gawelpg
#7 Wielbiciel#

Gdybym tylko mogł wystawić zaległy komentarz do przedmiotu lub sprzedawcy to miałbym "argument" do negocjacji....a teraz po ponad roku to lipka

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@gawelpg sprzedawca prawdopodobnie honorowo zaświadcza, że nie była ... i co? 

Brakuje trochę danych, sprzedawca firma czy prywatny? Jeżeli prywatny to czy nie wyłączył rękojmi. 

oznacz moderatorów

gawelpg
#7 Wielbiciel#

To była firma, zakup nowego towaru.

oznacz moderatorów