anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
#9 Pomysłodawca#

Wylicytowałem kilka przedmiotów od jednego kupującego wysłałem wiadomość że się rozmyśliłem że już tego nie chce czy to do mnie przyjdzie jesli nie dokończyłem transakcji i co za to mi grozi?

Highlighted

Wylicytowałem kilka przedmiotów od jednego sprzedającego, ale zrezygnowałem, co mi za to grozi?

Idź do rozwiązania
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Danielolborski, jedyne co dostaniesz to ostrzeżenia (od każdej aukcji oddzielne),
o których nikt ci tu nie napisał, jak uzbierasz ich trzy to.. no wiesz, blokada 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Wylicytowałem kilka przedmiotów od jednego sprzedającego, ale zrezygnowałem, co mi za to grozi?

Idź do rozwiązania
#9 Pomysłodawca#

Trudno stworze nowe na którym będę nowy ja

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
konto zamknięte
Nie dotyczy

A co jeśli nie stworzysz? Serve the ban 🙂
Nie wiem na ile są blokady na allegro, ale pierwsza może być na miesiąc np.
Blokady nie są po to żeby je obchodzić, tylko, żeby ukarany to odczuł 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#9 Pomysłodawca#

Tymczasowo konto moje nie zostało zawieszone bo sprzedający okazał się być łaskawy i powiedział że tylko anuluje ogłoszenie teraz i na wieki zapamiętam tą nauczkę nie potrzebujesz  nie licytuj Dobra spadam dzięki

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
konto zamknięte
Nie dotyczy

no i super 😄

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#9 Pomysłodawca#

Dobranoc Wszystkim 

Odpowiedz
Ładowanie...