anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyniki wyszukiwania - pokazuje wyniki z pominieciem słów kluczowych

venthyl
#8 Zapaleniec#

Witam

Od jakiegoś czasu  w przypadku wyszukiwania allegro wyświetla cała masę wyników z pominięciem niektórych kryteriów wyszukiwania, co powoduje konieczność przeglądania dużej ilości wyników nie związanych z wyszukiwaniem.

Da się jakoś to wyłączyć bo się pochlastać można

 

np

https://allegro.pl/kategoria/zderzaki-zderzaki-254699?string=%22allroad%22%20a4%20b8%20zderzak&strat...

gdzie szukane jest

allroad a4 b8 zderzak

wyswietla aukcje bez slowa allroad albo zderzak

co z tym można zrobić?

 

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

Agent555
#17 Koryfeusz#

@LEW433  zgadzam się z twoją wypowiedzią wyszukiwarka na allegro to totalne dziadostwo. 

 

Wyszukiwarka dawno temu została spieprzona , i nikt już jej nie naprawi 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@venthyl z tego co widzę, sposób działania wyszukiwarki wyjaśniła Ci już Wiktoria, więc ja nie mam już nic więcej do dodania. Rozumiem, że się z tym nie zgadzasz i oczywiście masz prawo do własnej opinii, ale tak działa ten mechanizm. Nie ma tutaj błędów, czy problemów technicznych po naszej stronie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

venthyl
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie

Nie wytłumaczyła mi dlaczego wyszukiwarka zamiast oczekiwanych wyników,  przedstawia odwrotność wyszukiwania.

Kiedyś działało to jak trzeba.

Proszę o informację W jaki sposób mogę wyszukać produkty które chcę znaleźć? bo chyba do tego służy wyszukiwarka.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@venthyl W tym wątku wyjaśniłam Ci, w jaki sposób działa nasza wyszukiwarka. Ola to również to skonsultowała i odpowiedziała Ci, że nie ma tutaj błędu po naszej stronie. W kwestii wyszukiwania odpowiednich dla Ciebie produktów, sugeruję, abyś skorzystał z dostępnych opcji filtrowania. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

venthyl
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie

Uprzejmie proszę w takim razie o wskazanie w jaki sposób mogę znaleźć przedmioty które szukam np.

  zderzak allroad audi a4 b8

Tak aby wysiliły się tylko interesujące mnie przedmioty

nie da się używać " " ponieważ sprzedający rożnie opisują aukcje

Bardzo proszę o pomoc.

oznacz moderatorów